FAME MMA

Fame MMA 16: kiedy i gdzie oglądać? Data, miejsce, cena PPV. Jak kupić dostęp na Fame MMA 16?

Fame MMA 16 – Gdzie oglądać? Transmisja w PPV. Czas oczekiwania na Fame MMA 16 dobiega końca! Już dziś odbędzie się ostatnia w tym roku gala największej freakowej federacji w Polsce! Show zakończy się hitowym starciem „Tromba” vs. Dubiel, a wcześniej do klatki wejdą gwiazdy polskiego Internetu i show businessu. Ile kosztuje PPV na Fame MMA 16?

Fame MMA 16: transmisja PPV

Gala Fame MMA 16 to 10 niesamowitych walk z udziałem influencerów, gwiazd TV i zawodowych sportowców. Najważniejszym pojedynkiem będzie oczywiście starcie Mateusza „Tromby” Trąbki z Marcinem Dubielem. Zawodnicy zasłynęli w projektach Ekipa oraz Team-X i bardzo dobrze się znają. Drugi z freak fighterów ma zdecydowanie większe doświadczenie, co stawia go w roli faworyta.

Fame MMA 16 na żywo w PPV. Gdzie oglądać LIVE? Do klatki wejdzie też znany z Warsaw Shore Alan Kwieciński, który przywita debiutującego „Bandurę”. Oczy wszystkich przykuje oczywiście kolejna walka Jacka Murańskiego. Kontrowersyjny zawodnik ze świata freak fightów dotychczas stoczył dwa przegrane starcia. Tym razem zmierzy się ze znanym YouTuberem Robertem Pasutem!

Gdzie oglądać na żywo Fame MMA 16? Data, miejsce, godzina

Transmisja stream LIVE Fame MMA 16: Murański vs. Pasut odbędzie się wyłącznie w PPV. Gdzie gala? Lokalizacją została Arena Gliwice, jedna z najbardziej popularnych aren sportowych w Polsce! Fame MMA 16 kiedy? Wydarzenie odbędzie się dziś w sobotę, 5 listopada. O której początek? Start już o 20:00. Fame MMA 16 za darmo nie będzie dostępna oprócz pierwszej walki.

Sprawdź!  Szeliga rzuca wzywanie po nokaucie na Arabie! "Klatka rzymska, gołe pięści i możemy się napi***alać!"

-> Oglądaj Fame MMA 16 na żywo!

Fame MMA 16 na żywo

Gala Fame MMA 16 na żywo to jedyna możliwość, by zobaczyć walki Jacek „Muran” Murański vs. Robert „Sutonator” Pasut, czy „Tromba” vs. Dubiel. Stream z wydarzenia dostępny będzie wyłącznie w PPV, które można zakupić klikając w poniższy baner.

Ile kosztuje dostęp PPV? Cena PPV Fame MMA 16 zaczyna się od 34,99 zł. Pakiet Premium Pay-Per-View spodoba się największym fanom freak fightów ze względu na wysoką jakość transmisji na żywo oraz licznych materiałów dodatkowych. Cena tego wariantu PPV Fame MMA 16 to 39,99 zł.

Pełna karta walk Fame MMA 16

  • WALKA WIECZORU: Marcin Dubiel vs. Mateusz „Tromba” Trąbka
  • CO-MAIN EVENT: Jacek „Muran” Murański vs. Robert „Sutonator” Pasut
  • Patryk „Bandura” Bandurski vs. Alan „Braveheart” Kwieciński
  • Mariusz „Hejter” Słoński vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Mateusz „Matt Meknife” Janusz vs. Krystian „Krycha” Wilczak
  • Patryk „Patrykos” Domke vs. Adrian „Polak” Polański
  • Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs. Filip „Filipek” Marcinek
  • Szymon „Szymool” Besser vs. Dawid „Dzinold” Rzeźnik
  • Marta „Martirenti” Rentel vs. Wiktoria „Wiki” Jaroniewska
  • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs. Radosław „Wiejski Koks” Paszko
Sprawdź!  Wujaszek Fericze chce rewanżu z Szeligą! "Są inne wyzwania, ale..." [WIDEO]

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 16

Galę FAME MMA 16 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera BetClic! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

-> Obstaw FAME MMA 16 bez ryzyka!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.