FAME MMA

FAME Friday Arena 2 – Wyniki i ceremonia ważenia NA ŻYWO

Ważenie FAME Friday Arena 2 – to już dziś! O 18:00 startuje media trening i oficjalna ceremonia przed jutrzejszą galą. Przekonamy się w jakiej formie są bohaterowie i bohaterki wydarzenia, które odbędzie się w piątek 29 września w Szczecinie.

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

Największa federacja freak fight w Europie tym razem zawita do Netto Areny w Szczecinie. Bilety na kolejne wydarzenie Fame MMA rozeszły się w szalonym tempie. Fani nie mogą doczekać się kolejnych występów gwiazd Internetu, celebrytów i sportowców. Szybki powrót do klatki zanotuje Arkadiusz Tańcula, a w main evencie dojdzie do wielkiego rewanżu Jóźwiak vs Boxdel 2!

FAME Friday Arena 2: Ważenie i media trening

Ekscytujące pojedynki w różnych formułach i mocne konflikty do rozwiązania. Emocje przed FAME Friday Arena 2 sięgają zenitu, a ich kulminacja nastąpi już jutro! W piątek 29 września dojdzie do szalenie interesujących walk. Tańcula zaliczy już 2. starcie w tym miesiącu i wszyscy wierzą, że pójdzie mu lepiej niż ostatnio. Arek przeprosił za walkę z Ferrarim, a tym razem będzie chciał zrehabilitować się widzom.

Sprawdź!  FAME 19 za darmo. Oglądaj 2 walki za free! Transmisja na żywo

Na FAME Friday Arena 2 PPV dojdzie też do rozwiązania konfliktu niegdysiejszych przyjaciół. Alan Kwieciński i Dominik Zadora przerzucali się licznymi inwektywami w ostatnich miesiącach, a teraz spotkają się w pojedynku na zasadach MMA. Dla „Japońskiego Drwala” będzie to debiut w tej formule, jednak typowany jest na pewnego wygranego.

Galę FAME Friday Arena 2 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME Friday Arena 2 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME Friday Arena 2!

Oglądaj galę FAME Friday Arena 2 na żywo!

FAME Friday Arena 2: Wyniki ważenia na żywo

Poniżej znajdziecie wyniki ważenia oraz transmisję z face to face przed FAME Friday Arena 2. Lista aktualizowana będzie na żywo od godziny 18:00.

 • Paweł Jóźwiak (101,2 kg) vs (104,4 kg) Michał „Boxdel” Baron
 • Daniel “Ostry” Ostaszewski (85,4 kg) vs (86 kg) Kacper “Crusher” Błoński
 • Jose “Josef Bratan” Simao (77,7 kg) vs (82 kg) Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
 • Arkadiusz Tańcula (78,2 kg) vs (77,4 kg) Adrian “Polak” Polański – 30% gaży Tańculi przejdzie na konto „Polaka”
 • Alan Kwieciński (84,3 kg) vs (83,7 kg) Dominik “Japoński Drwal” Zadora
 • Marcin “Rafonix” Krasucki (78,8 kg) vs (78,8 kg) Marcin “Xayoo” Majkut
 • Martyna “Brylantynka” Janusz (55,1 kg) vs (55,8 kg) Agata “Fagata” Fąk
 • Filip Zabielski (84,4 kg) vs (86 kg) Robert “Sutonator” Pasut
 • Piotr Lisek (91,8 kg) vs (88 kg) Dariusz “Daro Lew” Kazimierczuk
 • Łukasz “Mandzio” Samoń (92,1 kg) vs (76,6 kg) Karol “Karolek” Dąbrowski
 • Andrzej “Endi” Czysz (81,6 kg) vs (84,2 kg) Roger Sala
Sprawdź!  "Peja" mocno uderza we freak fighty! "Gardzę tym. Dziwię się sportowcom, że biorą pieniądze za szkolenie tych person"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.