KSW

Fake news o śmierci Pudzianowskiego! Zawodnik wściekły na autora! „Skręcić de**lowi łeb to za mało! Wpuścić go ze mną do klatki”

Mariusz Pudzianowski w ostrych słowach skomentował nieprawdziwe doniesienia o swojej śmierci. Zaprosił autora fake newsa do klatki.

W ostatnim czasie oszuści coraz częściej wykorzystują wizerunek znanych osób. Facebookowe grupy zalewają fałszywe artykuły o rzekomej śmierci celebrytów. Tym razem spotkało to Mariusza Pudzianowskiego. Twórca fake newsa opublikował jego czarne-białe zdjęcie zawodnika KSW z takim opisem:

– Od siebie mogę tylko powiedzieć, że Mariusz był i zawsze będzie dumą naszego narodu… Od radości po krzyk z bólu przy śmierci, jeśli macie mocne nerwy, to zobaczcie, jak zginął nasz bohater… Od 30 sekundy zaczyna się wypadek…

Mariusz Pudzianowski komentuje fake newsa

Żadnego wypadku oczywiście nie było. Fake news trafił jednak do samego Mariusza Pudzianowskiego, który mocno zdenerwował się fałszywymi doniesieniami o jego śmierci. Tak skomentował całą sprawę:

Łeb skręcić takiemu debilowi to za mało!!! Wypuścić go ze mną do klatki z górnym zamknięciem!!! Fake news – napisał Pudzianowski.

To nie wszystko. Były strongman ostrzegł wszystkich, którzy zobaczą podobne posty, aby nie wchodzili w opublikowane linki:

Sprawdź!  Maciej Kawulski o walce wieczoru KSW 62: "Patrząc na to, jak Akop trenuje, dostrzegam w niej potencjał"

– NIE OTWIERAĆ TYCH LINKÓW I STRON SPRZEDAJĄ PARCHY (wirusa) Na URZĄDZENIA!!!!!!

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.