FAME MMA

Eddie Hall pokonał zawodników FAME! Potężny powerbomb, KO i wyzwanie Pudziana! [WIDEO]

Na Wyspach Brytyjskich doszło do szalonej walki z udziałem zawodników Fame MMA, braci Neffatich. Zmierzyli się oni z byłym mistrzem świata strongman, Eddiem Hallem.

Siłacz już od dawna zapowiadał, że zadebiutuje w końcu w MMA. Hall odwiedzał już UFC Performance Institute oraz trenował z tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej tej organizacji, Tomem Aspinallem.

Eddie Hall wystąpił we freakowej walce 2 vs. 1. Jego rywalami byli bracia Neffati, znani influencerzy, którzy mają też wygraną w Fame MMA.

Eddie Hall pokonał braci Neffatich

Były mistrz świata strongman nie dał szans mniejszym rywalom, którzy próbowali wykorzystać przewagę liczebną. Eddie Hall w końcowej akcji wykonał powerbomb rodem z WWE, a następnie znokautował Neffatiego potężnym sierpem. Siłacz zaatakował jeszcze drugiego z bliźniaków, ale sędziowie przerwali walkę.

Po zwycięstwie Hall wyzwał do walki Mariusza Pudzianowskiego. Ciężko jednak spodziewać się, by doszło do takiego pojedynku. Zapewne byłaby to świetna walka do sprzedania w powrocie KSW na Wyspy Brytyjskie jednak Martin Lewandowski w jednym z wywiadów przyznał, że zmiany prawa po Brexicie znacznie utrudniają organizację wydarzeń w Anglii.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.