Boks

Dzierżoniów Boxing Night: Parzęczewski vs Valentin – Gdzie oglądać? Transmisja

W piątkowy wieczór grupa Tymex zorganizuje kolejną galę Dzierżoniów Boxing Night. W walce wieczoru dojdzie do potyczki w kategorii półciężkiej. Robert Parzęczewski zmierzy się z Adrianem Valentinem. Gdzie oglądać galę? Kiedy i o której transmisja?

Robert „Arab” Parzęczewski (31-2, 19 KO) 2024 rok otworzy starciem z słowackim pięściarzem, Adriánem Valentínem (5-1-0). Polski fighter na Dzierżoniów Boxing Night będzie chciał przedłużyć swoją passę do sześciu kolejnych zwycięstw.

Gdzie oglądać Dzierżoniów Boxing Night?

Przed Robertem Parzęczewskim do ringu wejdzie wielu innych świetnych pięściarzy. Na uwagę zasługuje Oleksandr Solomennikov. Ukraiński piórkowy ma na koncie 8 zwycięstw przez nokaut, a każdy z nich odnosił maksymalnie w trzeciej rundzie. Jego rywalem będzie Wenezuelczyk, Hector Betancourt.

Kibice najbardziej jednak wyczekują walki wieczoru. Robert Parzęczewski zajmuje obecnie 68 miejsce w rankingu BoxRec, zaś jego rywal – 78. Polak w przeszłości zajmował 2. miejsce na liście WBO i bardzo chce wspinać się coraz wyżej po kolejnych szczebelkach drabinki.

Dzierżoniów Boxing Night: Transmisja na żywo, stream online

Gdzie oglądać Dzierżoniów Boxing Night? Transmisja na żywo i stream online dostępne będą na antenie i w aplikacji TVP Sport. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:15 w piątek, 15 marca.

Sprawdź!  Powstanie nowa kategoria bokserska dla osobnej płci? Szef WBC wyjaśnia: "Nie można akceptować walk mężczyzn z kobietami, bez znaczenia czy doszło do zmiany płci"

Wielkie emocje są gwarantowane! Te zapewni oczywiście m. in. Parzęczewski, który zapowiedział już plan na ten rok:

– Jestem w trakcie bardzo pracowitego okresu przygotowawczego, a sparuję m.in. z Kajetanem Kalinowskim. Liczę, że w tym roku stoczę 2-3 walki, może o jakiś pasek europejski albo international. Na tym etapie kariery powalczę o wszystko, co się trafi… Będę ryzykował. Jestem gotowy!

Karta walk

Walka wieczoru:

  • Robert Parzęczewski (31-2-0) vs Adrián Valentín (5-1-0)

Karta główna:

  • Oleksandr Solomennikov (14-0-0) vs Hector Betancourt (1-1-0)
  • Kamil Kużdzień (10-0-0) vs Dmytro Bogdanov (8-5-0)
  • Yauheni Makarczuk (9-0-0) vs Aleksander Jasiewicz (6-3-0)
  • Igor Pryga (6-1-0) vs Ondřej Toman (5-2-0)
  • Marcin Mergalski (0-0-0) vs Vladimir Yashin (1-4-0)
  • Krystian Buriański (0-0-0) vs Robert Postrzygacz (1-2-0)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.