UFC

Dustin Poirier o sytuacji szefa UFC: „Nigdy nie powinieneś uderzyć kobiety. Nie wiem, co powinno się teraz wydarzyć”

Kolejny zawodnik UFC zabrał głos w sprawie ostatniej afery z udziałem Dany White’a. Tym razem kontrowersyjne nagranie, które obiegło Internet, skomentował Dustin Poirier.

Na początku roku do sieci trafił film z sylwestrowej nocy, na którym możemy zobaczyć szefa największej organizacji MMA na świecie oraz jego żonę. Na nagraniu zarejestrowano jedynie fragment awantury, podczas której najpierw kobieta zaatakowała Danę, a po chwili ten oddał jej, kilkukrotnie ją uderzając.

Dustin Poirier komentuje nagranie z udziałem szefa UFC

Głos zabrali już różni sportowcy z USA, nie tylko zawodnicy MMA. Specjalny materiał opublikował także popularny dziennikarz Ariel Helwani, który od lat jest skonfliktowany z Daną Whitem i nie przepuścił takiej okazji, by odpowiedzieć promotorowi, który niedawno publicznie obrażał Kanadyjczyka.

Teraz głos zabrał Dustin Poirier, jeden z najlepszych zawodników kategorii lekkiej na świecie. Fighter w wywiadzie dla Bloody Elbow został zapytany o to, w jaki sposób szef UFC może odzyskać twarz po tak kontrowersyjnym nagraniu:

– Stary… Nie jestem pewny. Nie wiem. Nigdy nie powinieneś położyć ręki na kobiecie. Nie wiem jakie reperkusje mogą sięgnąć osobę, o takiej randze, która prowadzi ten interes i robi coś takiego. Nie mam pojęcia. To na pewno nie wygląda dobrze. Staram się w to nie mieszać. Nie wiem, co powinno się teraz wydarzyć.

Poniżej znajdziesz wspomniane nagranie z awantury, do której doszło w jednym z klubów w Meksyku:

Źródło: Twitter/bloodyelbow.com

Sprawdź!  (VIDEO) Dan Hooker wygrywa przed czasem! Okopany rywal nie miał sił walczyć!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.