High LeaguePRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” na czarnej liście Denisa! „Dostanie nauczkę. Nie będę straszył, bo różne organy mogą się zainteresować”

Denis Załęcki odpowiedział Kasjuszowi Życińskiemu. Jak się okazuje, nie jest zainteresowany walką w klatce, tylko wyjaśnieniem wszystkiego w cztery oczy.

W ostatnim miesiącach freak fighterzy kilkukrotnie poprzez social mediach uderzali w siebie nawzajem. Wbijali sobie szpilki na wywiadach czy różnych wpisach. Między innymi przy okazji ostatniej walki z „Popkiem” na Prime Show MMA 4 „Don Kasjo” wypowiedział się na temat „Bad Boya”.

Denis Załęcki odpowiada „Don Kasjo”

W ostatniej rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco Kasjusz stwierdził, że jeśli Załęcki poprawi swój rekord i wygra kolejne pojedynki, to może się z nim sprawdzić w walce. W innym wypadku nie chce więcej poruszać tego tematu:

– Chciałem dwóch sterydów zlać. Jak coś Denis wygra, to niech woła o atencję do Don Kasjo króla. A jak nie, to niech skupi się na Szeligach i innych. Do Szeligi musi w trzech podchodzić, to tutaj niech całą armię zbierze i wtedy coś tam próbuje, jakieś frajerskie numery, ataki na trybunach. A jak chce wyjść się sprawdzić, to niech coś wygra, a na razie atencji nie szuka u mnie. To są jego słowa.

Teraz kilka dni przed galą High League 5 do sieci trafił materiał promujący nadchodzący pojedynek Dawida Załęckiego z Vaso Bakoceviciem. Na filmie pojawił się również Denis, który został zapytany o sytuację z Życińskim. Zapowiedział, że nie odpuści włodarzowi Prime Show MMA.

Sprawdź!  Denis Załęcki zamierza zdeklasować rywali! "Wrócę na takiej ku***, że zmiotę wszystkich"

„Bad Boy” zamierza wyjaśnić z nim wszystko przy najbliższej okazji, jednak jest przekonany, że kiedy spotkają się osobiście, to „Don Kasjo” nie będzie wystarczająco odważny, by z nim się skonfrontować:

– Nie potrafi utrzymać języka za zębami. Podpruwa się w Internecie. Tylko w Internecie, no bo by mnie zobaczył, to by zaraz się odwrócił, udawał że mnie nie widzi, albo by wskoczył za ochronę, czy za szefów federacji. W oczy nigdy nic takiego mi nie powiedział, nie obraził mnie tak, jak obraża mnie na wywiadach.

– Także przy pierwszej okazji macie moje słowo honoru, że nie odpuszczę. Dostanie nauczkę. Nie będę mówił co i jak, nie będę go straszył w Internecie, bo różne organy mogą się tym zainteresować. Do zobaczenia, na pewno się spotkamy i kara będzie.

Kursy bukmacherskie na High League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Młody Najman w akcji! Pokazał swoje walki z 1999 roku! "Techniki trochę mniej, ale ogień był"

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.