KSW

Dojdzie do rewanżu Kołecki vs. Pudzianowski? Sztangista komentuje!

Szymon Kołecki zabrał głos w sprawie pomysłu rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim.

Były strongman i medalista igrzysk olimpijskich mierzyli się ze sobą podczas KSW 47. Starcie to zakończyło się już w pierwszej rundzie po TKO spowodowanym kontuzją Mariusza Pudzianowskiego. Szymon Kołecki stoczył po tym jeszcze 3 pojedynki, po czym dopadły go problemy zdrowotne.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego nie walczył od 2021 roku, ale nie ukrywa, że powrót do klatki bardzo go interesuje. Przede wszystkim jednak musi być w pełni sprawny.

Rewanż Pudzianowski vs. Kołecki?

W rozmowie z InTheCagePL Kołecki został zapytany o ewentualny rewanż z „Pudzianem”. Ich starcie mogłoby się odbyć na kolejnej gali EPIC, na przykład w boksie. Zdaniem sztangisty taki pojedynek niemiałby większego sensu – co innego ponowna walka w MMA:

– Nie ma problemu. Nie w każdej organizacji, żeby było jasne. Najbliżej jest mi do sportowych federacji. Nie wykluczam tego, ale ani ja, ani Mariusz nie potrafimy boksować. Trudno byłoby to nazwać dobrą walką bokserską, na którą kibice ostrzyliby sobie zęby. Trochę moglibyśmy wyglądać jak dwóch „cepujących” się pod budką z piwem amatorów. Najlepiej zostać przy MMA, ale człowiek biedny jak dostanie dobrą propozycję, to może by ku temu się skłonił.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.