FAME MMA

Dojdzie do niespodzianki? Znamy kursy na walkę Jacka Murańskiego z „Szalonym Reporterem”

29 sierpnia odbędzie się już 15 edycja gali FAME, na której do klatki powróci Jacek Murański. Jednego wieczoru stoczy on aż dwa pojedynki.

Najpierw stary „Muran” ma zawalczyć z Arkadiuszem Tańculą. Nie wiadomo jednak, czy będzie on w stanie wejść do klatki, gdyż wcześniej zmierzy się z Mateuszem, synem Jacka. Organizacja przygotowała więc zastępstwo w postaci „Szalonego Reportera”.

Podczas ostatniej konferencji Murański wyraził jednak chęć walki z dwoma rywalami jednego wieczoru, na co zgodził się również Tomasz Matysiak. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Jacek zawalczy dwa razy. W zestawieniu z Tańculą jest wielkim underdogiem, jednak sytuacja wygląda inaczej w starciu z „Szalonym Reporterem”.

Kursy bukmacherskie na walkę Jacek Murański vs „Szalony Reporter”

Jacek ma za sobą debiut, w którym nie pokazał żadnych umiejętności, ale charakter i mocną głowę. Po porażce tłumaczył jednak, że był mocno kontuzjowany i nie mógł zadawać ciosów, ponadto wskoczył na zastępstwo za syna. Tym razem ma za sobą poważne przygotowania i zapewnia, że pokaże znacznie więcej.

Dla „Szalonego Reportera” będzie to dopiero debiut. Wcześniej nie miał okazji zaprezentować się w klatce. Bukmacherzy więc stawiają go w roli niewielkiego underdoga. Warto zaznaczyć, że będzie miał pewną przewagę, gdyż Jacek może być zmęczony i rozbity po pierwszym starciu.

Sprawdź!  [WIDEO] Wyciekło nagranie z jednego ze sparingów Mateusza Murańskiego

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Kurs na zwycięstwo Jacka Murańskiego – 1.70 (OBSTAWIAM)

Kurs na zwycięstwo „Szalonego Reportera” – 1.95 (OBSTAWIAM)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-5388.png

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.