MMA

Diablo OSTRO o polskim MMA! Zarzucił zawodnikom oszukiwanie kibiców!

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk w jednym z najnowszych wywiadów w mocnych słowach wypowiedział się o polskim MMA.

Od dawna mówiło się o angażu byłego mistrza świata w boksie przez jedną z organizacji mieszanych sztuk walki. Włodarczyk został nawet ogłoszony jako zawodnik Fame MMA, jednak po dużym zamieszaniu do debiutu nie doszło. „Diablo” kolejną walkę stoczy już niebawem w swojej koronnej dyscyplinie.

W rozmowie z Super Expressem poruszona została rywalizacja popularności MMA oraz boksu. Włodarczyk nie podał recepty na poprawienie statusu boksu, ale zwrócił uwagę na to, iż w polskich organizacjach mieszanych sztuk walki nagminnie stosowany jest doping.

Sport, jaki my uprawiamy, jest sportem czystym. My nie stosujemy żadnych dopingów. OK, my jesteśmy czyści, zawsze są wpadki. A przebadajmy całą kartę MMA w Polsce. Jak myślisz, ile by było tam wpadek?

Tam nie ma badań! Każdy wie, z czym to się je, a więc nie robią tych badań nigdzie, totalnie nigdzie. Możesz wziąć wszystko tak naprawdę, wyjść do walki i się cieszyć, że wygrałeś. Ale tak naprawdę, czy ty wygrałeś? Czy ty oszukałeś przeciwnika, oszukałeś ludzi?

„Diablo” dodał też, że jego zdaniem fighterzy MMA oszukują każdego, począwszy od siebie, a kończąc na kibicach. O ile nie neguje tego, że zawodnicy ciężko trenują, to jednak doping też swoje robi.

Sprawdź!  Dustin Poirier do Conora McGregora: "Prognozowałeś też, że wpłacisz pół miliona, nie zrobiłeś tego".

Okłamujesz każdego, nawet tego kibica, który cię ogląda. Ja rozumiem, przygotowujesz się, praca pracą, ale te środki, które są niedozwolone, gdzieś tam pomagają w jakiś sposób. Więc tak naprawdę jesteś oszustem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.