UFC

Dhiego Lima vs. Matt Brown na UFC Vegas 29! „Spodziewajcie się fajerwerków!”

UFC nie zwalnia i już tydzień po UFC 263 powraca z galą UFC Vegas 29! W karcie znalazło się między innymi starcie Dhiego Lima vs. Matt Brown. Brazylijczyk sugeruje, że warto będzie obejrzeć ten pojedynek!

Kto walczy na UFC Vegas 29: Jung vs. Ige? Gdzie obejrzeć galę? Sprawdź tutaj!

Szansa na powrót

Dhiego Lima będzie chciał wrócić między zwycięzców. Ostatnie starcie mu nie wyszło – przegrał w lutym 2021 roku z Belal’em Muhammad’em. Najbliższe starcie Brazylijczyka ma dodatkowy smaczek – Matt Brown wygrał swego czasu w na jednej z gal organizacji Bellator z bratem Dhiego – Douglas’em Limą.

Matt Brown to legenda MMA. Na pewno trafi do Hall of Fame. Walczy z każdym, nie boi się wyzwań. Znam go z The Ultimate Fighter, bo był częścią Team Dillashaw. Zawsze pozostaje w reżimie treningowym i to ciężkim. Jest prawdziwym twardzielem.

„Nie wycofam się”

Dhiego Lima mimo całego szacunku, jakim darzy „Immortal’a” w rozmowie z MMA Junkie zarzekał się, że wyjdzie do tej walki jak do każdej innej:

Sprawdź!  Gilbert Burns o młodszym z braci Diaz: "Lubię go, śmiesznie gada!"

Będę gotowy. Zobaczycie fajerwerki! Nie wycofam się, będę kontrolował oktagon. Pamiętam porażkę brata, to była jego pierwsza „L-ka” w karierze… Miał 17 albo 18 lat, do tego ciężkie ścinanie wagi. Matt skończył go przed czasem. Ale teraz nie gra to roli. To wielka szansa dla mnie.

Czasem w oktagonie czuję zaciągnięty hamulec. Jasne, że Matt Brown jest twardy. Ale jeśli pokażę pełnię swoich umiejętności, nie ważnym będzie gdzie walka będzie się toczyć. Moim głównym to nigdy się nie wycofywać i wiem, że on ma tak samo. Spotkamy się w środku klatki i będziemy się napie***rzać. Spodziewajcie się fajerwerków!

Źródło: MMA Junkie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *