FAME MMA

Alan potwierdza słowa Labrygi! Komentuje jego przypadkowe spotkanie z Natanem [WIDEO]

Alan Kwieciński gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie podczas transmisji na żywo skomentował m.in. konflikt pomiędzy Denisem Labrygą i Natanem Marconiem.

Pomiędzy freak fighterami jest bardzo dużo złej krwi i nie szczędzą sobie ostrych słów w social mediach. Przy okazji konferencji FAME mieli okazję spotkać się twarzą w twarz, jednak cała konfrontacja na żywo przebiegła spokojnie i nie doszło do żadnej awantury.

Na tym nie koniec, gdyż kilka dni później zawodnicy przypadkowo wpadli na siebie w klubie. Labryga na Instagramie opublikował nagranie, w którym przekazał, że chciał skonfrontować się z Marconiem, jednak ten był wystraszony i szybko się wycofał.

Całą sprawę skomentował Alan Kwieciński, który rozmawiał ze świadkami tego spotkania. Zawodnik FAME w wywiadzie dla fansportu.pl potwierdził słowa Labrygi:

– Ja to mogę powiedzieć nawet po dzisiejszej akcji. Był dzisiaj w WCA na kroplówce. Natknął się dzisiaj na Denisa i dwóch moich kolegów stało obok. Miał pampersa do wymiany. Był tak zesrany… „Ale mamy walkę w Clout, mamy walkę w Clout”. Był zesrany, tak mi powiedzieli.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.