Clout MMA

Denis Załęcki odpowiada! Mocna reakcja na zaczepki Ferrariego

Denis Załęcki zareagował na wypowiedź Amadeusza Roślika. W mocnych słowach odpowiedział popularnemu freak fighterowi.

Niespodziewanie do sieci trafiło nagranie, na którym „Ferrari” wyśmiewa „Bad Boya” i zapowiada, że ten dostanie od niego z liścia. W opublikowanym materiale gwiazdor FAME powiedział:

– Czy bym przyjął walkę z Deniską Załęcką? Mógłbym się mu odlać do pyska tak naprawdę. Kim jest Denis we freak fightach? Nie da się bardziej upokorzyć niż Denis. Jak go spotkam, to go wyliściuję.

Zawodnik Clout MMA nie mógł pozostawić tego bez odpowiedzi. Na swoim Instagramie Denis zamieścił wpis, w którym wyśmiał pomysł walki z Amadeuszem. Uważa on, że takie zestawienie nie ma najmniejszego sensu:

– Nie chciałem nawet komentować odklejki tego kretyna, ale cały dzień jestem zasypywany wiadomościami i telefonami. Odlać do pyska, to mogę ja się tobie pecie! On chce mnie wyliściować? To jedna z tych fantazji, które nigdy się nie wydarzą.

– Obudź się chłopcze! Po liściu ode mnie to ty byś na OIOMie wylądował, a walkę to moglibyśmy zrobić, gdybym miał przywiązaną jedną rękę, nogę i jeszcze zasłonięte oczy. Trochę nie ten poziom. Może miałem gorszy okres, ale ty tak serio? Bić się z tobą to jak bić niepełnosprawnego. No bez przesady.

Uderzył również w Natana Marconia, z którym wszedł do klatki, ale nie miał okazji się zmierzyć:

Sprawdź!  Denis twierdzi, że został oszukany! Składa protest po walce z Omielańczukiem! [WIDEO]

– A ty Natan rewanż chcesz mi dawać? Znowu nie będziesz mógł spać po nocach w obawie, że cię zabiję w tej klatce, jak ostatnio. Widziałem twoje prywatne rozmowy, jak pisałeś, że „przecież Denis mnie zabije” Kozaczki w necie i przy ochronie, was dwóch bym roz…ał naraz.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.