Clout MMA

Denis nawet po wygranej nie odzyska szacunku? Omielańczuk nie ma wątpliwości!

Kibice już nie mogą doczekać się main eventu gali Clout MMA 2. Bez wątpienia będzie to jedna z największych walk we freak fightach.

Mowa o pojedynku Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Weteran MMA i jeden z najlepszych polskich fighterów kategorii ciężkiej po bogatej karierze zawodowej zdecydował się na nietypowe starcie. Po raz pierwszy zawalczy bowiem w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Postanowił dołączyć do freakowej organizacji Clout MMA, aby w końcu ostatecznie zakończyć głośny konflikt z „Bad Boyem”, który trwa już blisko rok. Wiele mocnych słów padło ze strony Załęckiego, w związku z czym Omielańczuk zapowiedział, że zamierza go ukarać w klatce.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla FightsportPL ponownie został zapytany o swojego rywala. Reprezentant WCA przyznał, że Załęcki nigdy nie będzie szanowany, jeśli nie zmieni swojego zachowania. Podkreślił, że nawet dobre wyniki w klatce nie będą miały na to wpływu, gdyż poza nią Denis jest złym człowiekiem.

– On szacunku od ludzi dopóki nie zmieni zachowania, to nie dostanie. Nawet gdyby wygrywał walki, to ludzie nie będą go szanować przede wszystkim za to, jakim jest człowiekiem. Już nie mówię o tym, co prezentuje w klatce, tylko poza nią, a tam jest bardzo słabym człowiekiem. 

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Sprawdź!  Pudzianowski o zamieszaniu ze Scarfacem! "Będzie mydlony mydełkiem"

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.