Clout MMA

Denis bez szans? Labryga typuje walkę z Omielańczukiem: „Może zrzucić wagę, ale nie zrobi formy”

Denis Labryga wypowiedział się na temat Denisa Załęckiego. Po raz kolejny miał okazję na wbicie szpilki w „Bad Boya”, z którym być może zawalczy w klatce.

O pojedynku pomiędzy Denisami mówiło się już kilka miesięcy temu, jednak temat ucichł. Zawodnik z Torunia ma na celowniku innych rywali i dopiero powraca po kontuzji. Przeszedł operację oraz rehabilitację, a teraz czeka go starcie z Danielem Omielańczukiem.

Labryga nie ma wątpliwości, jeśli chodzi o ten pojedynek. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl skomentował on słowa Dawida Załęckiego, który przyznał, że jego syn raczej nie zdąży ze zrobieniem formy. Reprezentant WCA potwierdził, oświadczając, że trzy miesiące to zdecydowanie za krótki okres na tak trudnego rywala.

Przyznał, iż „Bad Boy” jest w stanie zrzucić kilogramy i odzyskać formę fizyczną, jednak nadal pozostaje bardzo dużo innych aspektów, nad którymi trzeba pracować znacznie dłużej:

– Nie zdąży zrobić formy. Dawid miał rację, nie zrobi tej formy. Dużo czasu musi upłynąć, żeby zrobić formę. W trzy miesiące nie da rady zrobić formy. Można zrzucić wagę, ale wytrzymałość, kondycja, szybkość, dynamika, żeby samą głowę nastawić potrzeba czasu i to sporo czasu. Tym bardziej jak on siedzi na chacie i się nie wychyla, bo nie ma podjazdu w środowisku. Nikt się nie chce z nim zadawać. Nigdzie się nie pokazuje. Trzeba się wymieniać sparingpartnerami, to jest bardzo ważne.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" typuje walkę Szpilka vs. Załęcki! "Ma dużo większe szanse"

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.