K-1

Debiutant demoluje doświadczonego Dariusza Rutkiewicza na gali Octagon No Mercy. [WIDEO]

Walka odbyła się w formule K-1. Reprezentujący klub Uniq Fight Club, Patryk Mielniczuk udanie zadebiutował i już w pierwszej rundzie wręcz zdemolował swojego rywala, któremu nie dał najmniejszych szans.

Na jubileuszowej gali Octagon No Mercy 10 łącznie mogliśmy obejrzeć 14 pojedynków. Rywalem Mielniczuka był doświadczony Dariusz Rutkiewicz.

Popularny Rutek wziął jakiś czas temu udział w gali Krwawy Sport 1 i w 4-osobowym turnieju zaliczył dwa szybkie zwycięstwa. Zawodnik brutalnie znokautował Arkadiusza Jakóbczyk, a następnie w finale zmierzył się z Michałem Marczakiem, z którym wygrał po zaledwie jednym ciosie!

Rutkiewicz został mistrzem organizacji, jednak nie udało mu się obronić tytułu w walce z Jędrzejem Durskim. Następnie zawodnik postanowił spróbować się w walce na gołe pięści, gdzie zmierzył się z Vaso Bakoceviciem na gali Genesis, jednak i tym razem przegrał. Został znokautowany w drugiej rundzie.

Zawodnik ostatnio jest w słabej dyspozycji i z pewnością po kolejnej porażce, jakiej zaznał w starciu z Mielniczukiem będzie musiał wyciągnąć solidne wnioski.

Sprawdź!  12 kategorii wagowych podczas Mistrzostw Polski K-1!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *