UFC

Debiut Mateusza Rębeckiego w UFC już w ten weekend! „Chcę pokazać jakim jestem zawodnikiem”

Już w ten weekend Mateusz Rębecki zaliczy pierwszy oficjalny występ w UFC. W Las Vegas były mistrz FEN zmierzy się z niepokonanym Nickiem Fiore.

Gdzie oglądać UFC Vegas 67? O której walczy Mateusz Rębecki? Transmisja na żywo

„Chińczyk” znalazł się w przedostatniej walce karty wstępnej UFC Vegas 67. Mateusz otrzymał szansę na walki w największej federacji MMA na świecie po imponującym występie w Dana White’s Contender Series. Rębecki w imponującym stylu obalił i poddał swojego oponenta.

Były mistrz wagi lekkiej FEN gościł wczoraj w programie Koloseum, gdzie przyznał, że mimo długiego czasu spędzonego w American Top Team w jego narożniku stawią się trenerzy z Polski: Piotr Bagiński i Karol Chabros.

Zwycięskiego teamu się nie zmienia. Może kiedyś ktoś z ATT przyjedzie, trzeba się wdrożyć, oni muszą też mnie zauważyć. Nie chcę brać kogoś, żeby „był”, żeby mówić, że ktoś ze Stanów przyleciał. Mi zależy na merytorycznej wiedzy, którą mogą mi przekazać. Muszą znać mnie i mój styl.

Rębecki, podobnie jak wielokrotnie Mateusz Gamrot i Joanna Jędrzejczyk, docenił bardzo współpracę z Mikiem Brownem. Dodał też, że w jednym z najlepszych klubów MMA świata spędził 7 z 12. miesięcy ubiegłego roku. Poruszony został też temat robienia wagi, gdyż „Chińczyk” mówił, iż chciałby spróbować swoich szans w kategorii piórkowej.

Sprawdź!  Mateusz Rębecki poznał nazwisko rywala! Debiut Polaka w nowym roku!

Fighter nigdy nie próbował zrobić limitu 66 kg, jednak zdradził, że i tym razem nie poszło mu bardzo gładko. Rębecki powiedział, że wciąż ma 5 kg do zbicia, a nie jest to łatwe zadanie do wykonania.

Na koniec jeszcze „Chińczyk” został zapytany przez Jurasa o to, czy podtrzymuje swoją predykcję o walce na pięści i spektakularne KO w walce z niepokonanym Nickiem Fiore. Dla 25-letniego Amerykanina występ na UFC Vegas 67 również będzie debiutem w organizacji.

Wiadomo, że bym tak chciał. Zobaczymy jak walka się potoczy. To wszystko jest, jak to się mówi, do pierwszego ciosu. Chcę pokazać po prostu jakim jestem zawodnikiem, żeby pokazać to, co włożyłem w siebie i w swój rozwój. Chcę to przełożyć w klatce.

Każdy zawodnik by tak chciał. Bo jeśli, czysto hipotetycznie, trafiłbym na lepszego zawodnika i przegrał, ale wiem, że dałem z siebie 100%, to w tym przypadku też chciałbym, żeby było tak, że dałem z siebie wszystko.

Kursy na walkę Mateusz Rębecki vs. Nick Fiore

Galę UFC Vegas 67, jak i pojedynek Mateusza Rębeckiego obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i nie jeden, a TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA! Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł!

Sprawdź!  Mateusz Rębecki zawalczy na UFC 295! Organizacja znalazła rywala na ostatnią chwilę!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.