Clout MMA

Dawid Załęcki odpowiedział Wielkiemu Bu! „Zawsze mówi, że…” [WIDEO]

Minionego wieczoru odbyła się ostatnia konferencja przed galą Clout MMA 4. Dawid Załęcki i „Wielki Bu” nie otrzymali zbyt wiele czasu na mikrofonie, ale nadrobili to na wywiadach.

Jeszcze w grudniu Patryk Masiak kończył konflikt ze swoim odwiecznym wrogiem, Denisem Załęckim. Około trzech miesięcy później czeka go z kolei potyczka z ojcem „Bad Boya”, Dawidem „Crazy” Załęckim. Walka odbędzie się na zasadach K-1, a potężną różnicę kilogramów widać było na face to face.

Wszystkie walki z karty Clout MMA 4 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

Dawid Załęcki odpowiada Wielkiemu Bu

Między panami nie ma konfliktu, co nie oznacza, że nie ma też wbijania szpilek. „Wielki Bu” w ostatnim czasie zaczepiał „Crazy’ego”, że ten „walczy na wstecznym”. Załęcki nie zdradził za wiele ze swoich przygotowań, aczkolwiek przyznał, że niewiele różnią się one od poprzednich.

Sprawdź!  Wielki Bu nie czuje emocji przed Clout MMA 4. Upomina się o duże wyzwanie [WIDEO]

Nie, podobnie trenuję, dużo biegam… (śmiech) On zawsze mówi, że dużo biegam. Nie będę mówił, nie będę zdradzał, co i jak będę robił – powiedział pan Dawid, który został też zapytany o zaczepki rywala. – On prowokuje, prowokuje, żebym zagrał w jego grę. Ale to nie ze mną te numery, Brunner!

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.