Clout MMA

Dawid Załęcki o walce Denisa z Omielańczukiem: „Musi zrobić formę. Jak się dobrze przygotuje, to…”

Dawid Załęcki zabrał głos w sprawie walki swojego syna Denisa, który stanie przed ogromnym wyzwaniem i zmierzy się z Danielem Omielańczukiem.

Już ostatnie godziny dzielą nas od gali Clout MMA 1, podczas której ponownie w akcji zobaczymy ulubieńca kibiców. „Crazy” zawalczy z Denisem Labrygą i bez wątpienia będzie to bardzo trudny pojedynek. Nie wykluczone, że rywal w przyszłości zmierzy się także z jego synem.

-> OGLĄDAJ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

Dawid Załęcki o walce syna

Wcześniej jednak „Bad Boya” czeka pojedynek z byłym zawodnikiem takich organizacji jak KSW czy UFC. Panowie mają już za sobą pierwsze face-to-face, podczas którego doszło pomiędzy nimi do awantury. Załęcki przed kamerami pojawił się po raz pierwszy od kilku miesięcy i od razu wywołał spore zamieszanie.

Fani zwrócili uwagę na słabą formę fizyczną Denisa. Ten jednak zapewnił, że będzie świetnie przygotowany i do walki zrzucili kilkanaście kilogramów. O starcie zapytany został jego ojciec, który rozmawiał z kanałem MMA-BNB i przyznał:

– Do tej walki musiało dojść. Denis musi zrobić formę, ciężki rywal, bardzo doświadczony, utytułowany, mocny, waga też porządna, ale jak się syn dobrze przygotuje, powtarzam dobrze, to myślę, że ma szanse. Myślę, że już doszło do niego, zrozumiał i weźmie się do roboty. Zacznie dochodzić do wagi docelowej, wymyślił 110 kg, ja cały czas uważam, że powinien ważyć max 105.

Kursy bukmacherskie na galę Clout MMA 1

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Najman zainkasował "liścia" z zaskoczenia! Autorem... Adrian Cios! [WIDEO]

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.