MMAUFC

Darren Till o występie Marvina Vettoriego na UFC Vegas 23: „Biłbym go pięć rund”

Darren Till, który miał wczoraj na gali UFC Vegas 23 zmierzyć się z Marvinem Vettorim, uważnie przyglądał się starciu Włocha z Kevinem Hollandem, który wszedł na zastępstwo za Anglika do tego pojedynku. Till, który z powodu kontuzji obojczyka musiał wycofać się z walki z Vettorim, nie był pod wrażeniem występu swojego niedoszłego oponenta.

W momencie, kiedy Till wycofał się z walki, Vettori rozpoczął twitterową ofensywę, w której zarzucił Anglikowi 'fikcyjną kontuzję’ i próbę uniknięcia pojedynku. Till odpowiedział, że Vettori jest 'kompletnym kretynem’ i obiecał, że do ich starcia i tak niebawem dojdzie.

Po walce Włocha z Hallandem, Till nie miał żadnych oporów by skrytykować na twitterze postawę swojego niedoszłego rywala, którego występu ewidentnie nie był pod wrażeniem.

Co do Marva, przepraszam – orka. To nie był dobry występ, ale wygrana jest wygraną i widać ile dla niego to znaczy. Ta walka pokazała mi tylko, że on miał plan by mnie obalać. Nie byłby w stanie bić się ze mną w stójce, więc próbowałby zapasów, ale nawet gdyby mnie obalił, to szybko wstałbym do góry.

Till opisał też jak wyglądałaby jego walka z Vettorim, gdyby jednak do niej doszło.

Biłbym go pięć rund walcząc w stójce. Ale z kim ja w ogóle rozmawiam. Mam fikcyjną kontuzję, więc wszystko co mówię to kłamstwo. Spokojnie Marvin, życzę Ci powodzenia i na pewno niedługo się spotkamy. Wyleczę fikcyjną kontuzję i widzimy się wszyscy niebawem. Szybciej niż myślicie.

Źródło: MMAFighting.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *