UFC

Darren Till dostał ofertę z Polski! Chodzi o federację freakową? „Zaproponowali duże pieniądze. Pierwsza runda w Muay Thai, druga MMA, trzecia boks i czwarta…”

Były pretendent do mistrzowskiego tytułu największej organizacji na świecie dostał ofertę z Polski! Wiele wskazuje na to, że mogła złożyć ją federacja freakowa.

Darren Till to zawodnik, który ma na swoim koncie 18 zwycięstw, 5 porażek i remis. W UFC walczy od 2015 roku, jakiś czas temu media obiegła informacja, że został zwolniony, jednak jak sam wyjaśnił, sam poprosił Danę White’a o rozwiązane kontraktu.

Daren Till dostał ofertę z Polski

W ostatnim wywiadzie dla Neue Online Casinos wyjaśnił jednak, że nadal jest zainteresowany powrotem do oktagonu, ale nie wyklucza rozważenia innych propozycji. Jak się okazuje, jedna z nich przyszła do niego z Polski.

– [Transkrypcja lowking.pl] Jest polska organizacja, która zaproponowała mi grube pieniądze za walkę z pierwszą rundą w Muay Thai, drugą w MMA, trzecią w boksie i czwartą w karate albo czymś takim. Zaproponowali za to naprawdę duże pieniądze, więc toczyłem z nimi rozmowy.

– W sumie byłoby głupio to odrzucić, więc zobaczymy, co odpowiedzą. Ale ten ich pomysł był naprawdę szalony. Szaleństwo. Musisz pamiętać, w której rundzie jest boks, aby nie kopać. Tak, to kreatywny pomysł. Oferta była dobra, podobało mi się. Fajnie się z nimi gadało. Fajni goście.

Wszystko wskazuje na to, że ofertę Tillowi złożyła organizacja freakowa, biorąc pod uwagę formule pojedynku. Mogliśmy oglądać już podobne starcie na gali FAME, kiedy to Norman Parke bił się z Piotrem Szeligą najpierw w boksie, a kolejne dwie odsłony w MMA.

Sprawdź!  Khamzat Chimaev wyzywa legendy! Jeden z zawodników odpowiedział!

Do tego Till przyznał, że zaproponowano mu naprawdę duże pieniądze. Wydaje się, że biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, można mówić o federacjach FAME lub High League.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.