MMA

Dantejskie sceny na konferencji przed galą MMA w Rosji! (VIDEO)

Gale freak fightowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Polsce. Wielu uważa, że stoją za tym przede wszystkim tzw. „dymy” na konferencjach, które nakręcają pojedynki. Jak wygląda to w innych krajach? Dwa dni temu w Rosji na konferencji prasowej przed galą Hardcore Fighting Championship doszło do dantejskich scen! Jeden z zawodników sprowokowany przez swojego rywala nie wytrzymał, wziął rozpęd i wleciał wręcz w przeciwnika. Jeszcze wcześniej podczas face-to-face doszło do walki między zawodnikami.

Na gali HFC w Rosji biją się amatorzy, jak i profesjonaliści. W walce wieczoru zobaczymy starcie Artem Tarasova, który może pochwalić się rekordem 7 zwycięstw i 1 porażką. Jego rywalem będzie pochodzący z Iranu Mohammad Heibati (3-0). O pas wagi lekkiej zmierzą się natomiast Dimitry Klimov (4-1-0) i Fazliddin Madrahimov (6-3-0)

Awantura na konferencji przed galą MMA w Rosji

Cała konferencja przebiegła dość spokojnie. Zawodnicy wymieniali między sobą różne spostrzeżenia, jednak ogromne emocje można było wyczuć w konfrontacji pomiędzy Tamerlanem Temirowem i Aleksandrem „Atamanem” Yanshinem. Podczas face-to-face Temirow chciał sprowokować rywala i odepchnął go. Po chwili wyprowadził cios i zawodnicy zaczęli się bić! Zareagowała zamaskowana ochrona, która musiała rozdzielić obu panów.

W dalszej części zawodnicy ciągle dyskutowali, padło kilka mocnych słów i tym razem to „Ataman” nie wytrzymał i wleciał wręcz w swojego przeciwnika! Nagranie w Rosji ma już kilka milionów wyświetleń, a kibice są w szoku po zajściach jakie zobaczyli na konferencji.

Sprawdź!  (VIDEO) Władimir Kliczko pokazuje Kijów po bombardowaniu! "Marzenie Putina jest naszym koszmarem"

WIDEO

Nagranie znajdziecie tutaj – obserwuj profil i bądź na bieżąco!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.