MMA

Daniel Skibiński poznał rywala na pojedynek, który będzie eliminatorem do starcia o pas UAE Warriors

Daniel Skibiński, który jest jednym z najlepszych polskich zawodników kategorii półśredniej, poznał rywala na debiut w nowej organizacji.

19 czerwca Skibiński stoczy pierwszy pojedynek w Abu Zabi i zadebiutuje w UAE Warriors. Będzie to dla niego 23 walka w karierze. Dotychczas odnotował 17 zwycięstw i 5 porażek. Od 2016 roku nie przegrał żadnej walki i aktualnie ma za sobą serię 11 wygranych, w tym 6 przed czasem.

Fighter na gali Babilon MMA 6 zdobył mistrzowski pas, który obronił dwukrotnie. Ostatni pojedynek stoczył natomiast w organizacji EFM Show i już w pierwszej rundzie przez TKO pokonał Johna Michela Sheila.

Kilka dni temu do sieci trafiła informacja, że Polak podpisał kontrakt na jedną walkę z UAE Warriors – Cieszę się, że zagraniczna organizacja doceniła moją osobę. Sam fakt, że w debiucie zawalczę o status pretendenta do pasa, wiele dla mnie znaczy. Jeszcze bardziej cieszę się z doboru przeciwnika. W tym momencie nie mogę zdradzić jego nazwiska, ale mogę powiedzieć, że ma dobry rekord i serię zwycięstw za sobą – powiedział Skibiński w rozmowie ze Sportowe Fakty.

DANIEL SKIBIŃSKI POZNAŁ RYWALA NA DEBIUT W ORGANIZAJI UAE WARRIORS

Ten sam portal przekazał nieoficjalnie informację, że rywalem Skibińskiego będzie Acoidan Duque, który ma na swoim koncie 16 zwycięstw i 2 przegrane. Zawodnik ma na swoim koncie tylko 2 nokauty, ale aż 10 pojedynków wygrał przez poddanie. „Pei” ostatni raz walczył na gali Bellator w Milanie. Fighter ma aktualnie za sobą serię 6 zwycięstw.

Źródło: Sportowe Fakty

Sprawdź!  Colby Covington chce być zawodnikiem rezerwowym do starcia Usmana z Masvidalem na UFC 261

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *