UFC

Dana White potwierdza trylogię Poirier vs McGregor! Gala UFC 264 z udziałem publiczności! [WIDEO]

Dana White zakończył całe zamieszanie związane z trylogią Poirier vs McGregor. Starcie oficjalnie odbędzie się tak, jak planowano, na gali UFC 264 w Las Vegas 10 lipca.

Po tym, jak Dustin Poirier ujawnił, że Conor McGregor nie wpłacił obiecanych 500 tysięcy dolarów na fundację Amerykanina, Irlandczyk mocno się zdenerwował. Wyjaśnił, że nie dostał planów wydania pieniędzy, bez których nie może tak po prostu przelać tak dużej kwoty. Przy okazji nie szczędził ostrych słów, mocno obrażając rywala i nazywając go „jeba**m bezmózgim wieśniakiem”.

Na koniec McGregor oświadczył, że nie zamierza walczyć z Poirierem, a 10 lipca zmierzy się z innym rywalem. Natychmiast swoją okazję próbowali wykorzystać inni fighterzy, którzy zgłaszali gotowość do starcia z Irlandczykiem.

Ostatecznie wszelkie wątpliwości rozwiał szef UFC. Potwierdził, że starcie jest oficjalnie zaplanowane oraz co więcej, na T-Mobile Arena zasiądą kibice, którzy będą mogli zapełnić trybuny.

Aktualnie rywale w bezpośrednim starciu mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie. Po raz pierwszy walczyli na gali UFC 178 w 2014 roku. Wówczas McGregor wygrał przez TKO już w 1. rundzie. Do rewanżu doszło w styczniu na UFC 257. Tym razem to Amerykanin zwyciężył przez TKO. Pokonał Irlandczyka w drugiej odsłonie pojedynku.

Sprawdź!  Dominick Cruz ostro o zachowaniu McGregora! "Jeśli nie pogodzisz się z przegraną to czego się nauczysz? Jak uzupełnisz braki?"

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *