UFC

Dana White pojawił się na konferencji! Wiemy, co dalej i jaka kara spotka szefa UFC!

Wiele osób spodziewało się, że Dana White schowa teraz głowę w piasek. Prezydent największej federacji MMA tymczasem pojawił się na konferencji przed pierwszą galą w tym roku.

Nowy, 2023, rok MMA rozpoczynamy galą UFC Vegas 67. W kompleksie produkcyjnym Apex w Las Vegas zadebiutuje między innymi Mateusz Rębecki, który po zmianie rywala wystąpi w pojedynku z niepokonanym Nickiem Fiore. Kartę walk zajmie starcie zorganizowane na ostatnią chwilę w związku z kontuzją Kelvina Gasteluma. Nassourdine Imavov zmierzy się z Seanem Stricklandem.

Minionej nocy miał miejsce dzień medialny przed UFC Vegas 67 i z mediami spotkał się też sam Dana White. Wielu zastanawiało się, czy prezydent federacji nie zniknie na jakiś czas, by przeczekać głośną sprawę z uderzeniem żony.

Jestem pewien, że widzieliście nagranie na TMZ i mój wywiad – powiedział dziennikarzom. – Oczywiście było to okropne osobiste przeżycie, na które nie ma wymówek. To coś, z czym sam muszę się uporać i z czym będę musiał żyć do końca moich dni. Jedną rzecz chciałbym wyjaśnić, o czym nie mówiłem w TMZ, bo nie spodziewałem się, że ktokolwiek będzie mnie bronił. Nie ma żadnej wymówki, żadnego wytłumaczenia i, bez względu na wszystko, nikt nie powinien mnie bronić w tym wypadku.

Można było spodziewać się, że White poniesie dotkliwą karę. O taką wnioskowali niedawno politycy stanu Kalifornia, którzy skierowali do Endeavor otwarty list, w którym domagali się zwolnienia Dany. Ten jednak nie tylko nigdzie się nie wybiera, lecz także uważa, że największą karą będzie jej brak.

Sprawdź!  Aljamain Sterling ma dość Petra Yana! "W odpowiednim momencie sprzedam mu liścia, który wypier*oli go z butów."

Jakie konsekwencje z tego wyciągnąć, powiedzcie? Zawieszenie na 30 dni, jak mnie to ukarze? Mówiłem wam, gdy szalała pandemia – mogłaby trwać nawet 10 lat, przeczekałbym to. To w zasadzie bardzo podobne do sytuacji z COVIDem, bo moje odejście z firmy krzywdzi pracowników i zawodników, ale nie mnie. Mogłem odejść w 2016. Czy powinienem kajać się? Nie. Dlatego, że zawsze byłem przeciwny tego typu zachowaniom. Wiem, że zrobiłem źle, cały czas o tym mówię. Mieliśmy wiele wewnętrznych rozmów i nikt nie jest zadowolony z tej sytuacji, jak i ja sam.

Ale to się stało i muszę sobie z tym poradzić. Jaka jest moja kara? Oto ona: tak długo, jak będę żył, – czy to będzie 10,4 czy 25 lat? – będę miał tę łatkę. Inną jest to, że ludzie – media, fighterzy, przyjaciele, współpracownicy, – którzy mnie szanowali mogą przestać. Wiele rzeczy, które będę musiał trawić do końca życia, to wiele gorsza kara niż 30- albo 60-dniowe zawieszenie. Moją karą jest to, że to zrobiłem.

Kursy bukmacherskie na UFC Vegas 67

Galę UFC Vegas 67 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i nie jeden, a TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA! Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł!

Sprawdź!  Marvin Vettori: "Ten pas jest dla mnie wszystkim"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.