Boks

Dana White beszta Jake’a Paula! „Następy będzie 93-letni Clint Eastwood”

Szef UFC po raz kolejny zabrał głos w sprawie walki Jake’a Paula z Mikiem Tysonem. Dana White w mocnych słowach wypowiedział się o pięściarzu-YouTuberze.

Dla wielu ten pojedynek wciąż zdaje się być abstrakcją. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że za kilka miesięcy, a dokładniej 20 lipca w AT&T Stadium, do ringu powróci Mike Tyson. Były mistrz wagi ciężkiej WBC, WBO, IBF oraz WBA skrzyżuje rękawice z młodszym o 31 lat Jakiem Paulem. To właśnie przede wszystkim wiek zawodników wzbudza ogromne kontrowersje.

Pojedynek ten obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i pierwszy depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Jake Paul vs Mike Tyson

TYPKURSYBUKMACHER
Mike Tyson1.98Fortuna
Jake Paul1.65Fortuna

Dana White: „Paul po Tysonie zawalczy z Clintem Eastwoodem”

Wielkim przeciwnikiem tego pojedynku jest Dana White. Szef UFC krytycznie wypowiadał się przed kilkoma laty o pokazowej walce „Żelaznego” z Royem Jonesem Juniorem. Później jednak przyznał, że był pod wrażeniem formy Tysona.

Sprawdź!  Mike Tyson o bankructwie i wydaniu 500 mln dolarów: "Nie zostało nic. Ostatni milion wydałem na..."

White gościł w podcaście Henry’ego Cejudo i Kamaru Usmana, gdzie na celownik wziął Jake’a Paula. Relacje Dany i influencera są bardzo napięte i szef UFC nie ominął okazji, by obrazić „The Problem Childa”. Stwierdził między innymi, że po walce z „Żelaznym”, YouTuber zmierzy się z… Clintem Eastwoodem.

Uwielbiam Mike’a i nienawidzę o tym gadać, bo zawsze się za to wkurza. Ale w dzień walki będzie miał 58 lat. Różnica w wieku będzie wynosiła 31 lat. Wiesz, Jake Paul walczył z chłopakiem w swoim wieku i przegrał – powiedział White nawiązując do walki z Tommym Furym. Warto tu podkreślić, że „TNT” jest 2 lata młodszy od Amerykanina.

Jak pokona Mike’a Tysona, to następny będzie 93-letni Clint Eastwood. On nie chce być uważany za poważnego pięściarza. To, czego chce Jake, to pieniądze. Jego obserwatorzy nie kupują PPV. Dlatego też Jake Paul walczy z ludźmi, którzy wzbudzają zainteresowanie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.