UFC

Dan Hardy: „Powód, przez który nie zobaczyliśmy jeszcze trzeciej walki między Conorem i Diazem jest prosty…”

Dan Hardy to obecnie ekspert telewizyjny i komentator. Nie zapominajmy jednak, że był niegdyś aktywnym zawodnikiem reprezentującym UFC. Anglik w rozmowie z MMA Mania ostrzegł Conora McGregora.

Popularny „Notorious” wciąż jest największą gwiazdą UFC. Niestety w oktagonie nie błyszczy tak, jak w sferze marketingowej i w ostatnich 4. walkach wygrał tylko raz, z Donaldem Cerrone. W tym roku zaliczył również dwie bolesne porażki – pierwszą przez KO/TKO w swojej karierze i kolejną na UFC 264. W obu mierzył się z dawnym rywalem, Dustinem Poirierem.

Wiele mówiło się o tym, że Irlandczyk po zamknięciu jednej trylogii skieruje swoje zainteresowanie na inną. Wynik 1-1 ma również ze stocktońskim gangsterem, Nate’m Diazem. Taki pojedynek odradza mu jednak były fighter największej organizacji MMA, Dan Hardy:

– Powód, przez który nie zobaczyliśmy jeszcze trzeciej walki między Conorem, a Nate’m jest prosty. Trzecia walka z Diazem byłaby gwoździem McGregora. Ta walka byłaby bardzo trudna. Będzie rozsądny i poczeka na tę wypłatę, bo ma wiele do udowodnienia zarówno sobie, jak i fanom. Mam nadzieję, że znajdzie w sobie tę siłę, bo bardzo chciałby, aby wrócił.

Pierwszy pojedynek Conor McGregor vs. Nate Diaz odbył się w marcu 2016 roku po tym, jak z karty UFC 196 wypadł Rafael dos Anjos. Młodszy z braci Diaz zaskoczył wszystkich dusząc Irlandczyka. Ten z kolei odkuł się w sierpniu tamtego roku, pokonując Amerykanina większościową decyzją.

Sprawdź!  Main event na który wszyscy czekają! Adesanya vs. Vettori 2 już w tę sobotę!

Źródło: MMAMania.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *