UFC

Czy Sean Strickland i Luke Rockhold spotkają się poza oktagonem?! „To ty będziesz tym, którego puls będą musieli sprawdzać.”

Luke Rockhold i Sean Strickland zdawali się być obcymi sobie fighterami. Teraz im bliżej pojedynku, tym goręcej jest między nimi! Teraz piłeczkę odbił były mistrz kategorii średniej!

Ekscentryczny Sean Strickland

Sean Strickland na gali UFC Vgeas 33 pokonał na punkty Uriahę Halla i była to dla niego 5-ta wygrana z rzędu. Ekscentryczny Amerykanin już po walce otwarcie przyznał w oktagonie, że po prostu lubi się bić, a gdyby nie miał angażu w największej federacji MMA, to skończyłby produkując metę. Popularny Tarzan, który zaznaczał, że zależy mu na jakimkolwiek pojedynku, na UFC 268 zmierzy się z Lukiem Rockholdem. Ponowna oferta dla byłego mistrza dywizji średniej tym razem zaciekawiła go na tyle, że zgodził się przyjąć to starcie. No i się zaczęło…

Do walki może dojść wcześniej, niż w oktagonie!

Rockhold nazwał Stricklanda de*ilem, który jest efektywny, natomiast Tarzan odpowiedział mu w wideo na Instagramie, mówiąc:

– Nie musimy walczyć, naprawdę, luz. Ale wpadnę do ciebie do RVCA. Poczekam na parkingu, podejdę i je*nę cię w gębę. Wyglądasz na ci*ę, co kłapie dziobem, obrywa i dzwoni na policję.

W niedawnym wywiadzie udzielonym MMA Fighting, Luke Rockhold skrytykował otwarcie postawę i słowa Stricklanda, zwłaszcza te o produkcji mety. Ponadto to, co zdecydowanie nie przypadło do gustu byłemu rywalowi Jana Błachowicza, było stwierdzenie Seana, że chciałby zabić, albo zginąć w oktagonie. Luke Rockhold jasno i mocno wyraził się ostro o najbliższym rywalu:

Sprawdź!  Dana White wskazuje kolejnego przeciwnika dla Mateusza Gamrota! "Chciałbym zobaczyć taką walkę"

– Koleś gada, że chciałby zabić kogoś w ringu… Jakby, no co ty pier*olisz, człowieku? Tacy ludzie sami powinni umrzeć. że idziesz po mnie? Że napadniesz mnie na parkingu? Nawet nic o tobie nie powiedziałem…

– Skur*ysynu, jak po mnie przyjdziesz i chociaż mnie dotkniesz na tym parkingu, to mnie wsadzą do paki. Obiecuję ci to. To ty będziesz tym, którego puls będą musieli sprawdzać.

Luke Rockhold po raz ostatni w oktagonie UFC zwyciężył jeszcze w 2017 roku. W 2019 natomiast spróbował zmiany kategorii wagowej na półciężką, ale ten pomysł bardzo szybko z głowy mu wybił Jan Błachowicz. Polak znokautował byłego mistrza dywizji średniej już w 2. rundzie.
Sean Strickland stoczył już 2 walki w tym roku. Oprócz wspomnianego Halla, również przez decyzję pokonał polskiego średniego Krzysztofa Jotkę. Pojedynek z Rockholdem zapowiada się emocjonująco!

Źródło: MMA Fighting

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.