UFC

Conor McGregor zapowiada wojnę! I otrzymał mroczną odpowiedź od Nate’a Diaza!

Conor McGregor zbliża się do powrotu do oktagonu, który ma nastąpić w przyszłym roku. Irlandczyk nie może narzekać na brak zainteresowania wśród potencjalnych przeciwników. Teraz to grono powiększyło się o kolejne nazwisko… choć wcale w pełni nie znikło.

Wojna między Natem Diazem, a Conorem McGregorem cały czas trwa i nikogo to nie dziwi. Wszystko zaczęło się od wypowiedzi Stocktończyka po wygranej z Michaelem Johnsonem w 2015 roku, w której młodszy z braci Diaz zarzucił Irlandczykowi, że odebrał wszystko na co pracował. Od tamtej pory zobaczyliśmy dwie walki pomiędzy Natem, a Conorem. Najpierw Diaz poddał „Notoriousa”, a niedługo po tym McGregor wygrał większościową decyzją sędziów.

Trzeciej walki nie zobaczyliśmy, ale niewykluczone, że do niej nie dojdzie. Fighterzy raz po raz zaczepiają się w Internecie, a najnowszy odcinek ich wojny właśnie wyszedł. Wszystko zaczęło się od wpisu „Notoriousa” na temat powrotu do zdrowia:

Nie będę miał żadnych kłopotów z powrotem do formy. Ani joty. Już jestem gotowy do walki w tych warunkach. Macie tu wycinek z mojego ostatniego obozu w McGregor Fast HQ z ekipą. Piszczel obłożony taśmą z powodu złamania/traumy.
Ja, a wszyscy wycofujący się handlarze nie jesteśmy na jednym poziomie! Macie skład dzi*ek, kiedy ja jestem człowiekiem ze stali. Gra ruszyła. Wiem, że moi rywale są w podobnym wieku i na podobnym poziomie i z tego powodu ogłaszam wieczną wojnę! McGregor na zawsze.

Wpis nie był skierowany do nikogo konkretnego. Jeden konkretny fighter – Nate Diaz – jednak postanowił odpowiedzieć na te słowa, choć nie oznaczył McGregora:

Sprawdź!  "Juras" wspiera Gamrota. Komentuje jego walkę na UFC 280: "To dopiero początek. Gamrot będzie..."

Wojna została ogłoszona wieki temu i już zginąłeś.

Czy zobaczymy trylogię Diaz vs. McGregor? Zdaje się, że lepszego czasu nie ma. Obaj zawodnicy w ostatnich 4 walkach mają identyczny bilans: 1 wygraną i 3 porażki. „Notorious” jednak ma wiele innych propozycji, jak chociażby Michael Chandler. Sam Irlandczyk zapowiedział niedawno, że zamierza zakończyć rywalizację z Dustinem Poirierem.

Źródło: MMA News, Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.