UFC

Conor McGregor wywieziony na noszach po przegranej. Zapowiadał, że to Poirier będzie wynoszony [WIDEO]

Jeszcze długo nie będą milkły echa trzeciej walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Do pojedynku doszło na gali UFC 264, a starcie zostało przerwane pod koniec pierwszej rundy. Irlandczyk nabawił się poważnej kontuzji, a po walce został wyniesiony na noszach.

Przed pojedynkiem padło bardzo wiele mocnych słów. Irlandczyk ponownie zaczął atakować rywala chcąc wjechać na jego psychikę. Dustin Poirier nie przejmował się zbytnio słowami McGregora i po prostu zrobił swoje.

W pierwszej rundzie walki wieczoru na UFC 264, Amerykanin zdominował starcie i w fenomenalnym stylu mocnymi ciosami trafiał rywala. Poirier doskonale się bronił, a kopnięcia wyprowadzane przez McGregora były blokowane.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: (VIDEO) Walka przerwana! Koszmarna kontuzja Conora McGregora na UFC 264. Dustin Poirier wygrywa!

Pod koniec pierwszej rundy wyraźnie naruszona noga Irlandczyka nie wytrzymała.

Na kilka dni przed UFC 264, Conor McGregor zapowiedział, że Poirier zostanie wyniesiony na noszach – „Szczerze powiedziawszy, on mnie zupełnie, k*8wa, nie obchodzi. Po prostu tak mam. To zwłoki, martwe ciało bez twarzy, którego dupa zostanie skopana i wyniesiona na noszach.” 

Tak się jednak nie stało, a finalnie to Conor McGregor został wyniesiony na noszach.

Niektórzy pomyślą, że to lekcja pokory. Niestety raczej nie.

Sprawdź!  Chael Sonnen o hejcie na McGregora: "Czy przez pieniądze stracił uczucia?"

ZOBACZ TUTAJ: (VIDEO) Conor McGregor po przegranej walce zaatakował żonę Poiriera! Ta pokazała mu środkowy palec. Padły ostre słowa!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *