UFC

Co dalej z McGregorem? Dana White zakłada, że może nie zawalczyć w UFC!

Dana White wypowiedział się na temat wycofania się Conora McGregora. Szef organizacji UFC nie wyklucza, żeIrlandczyk nie powróci już do oktagonu!

Niektórzy kibice tak długo czekają na powrót Conora McGregora, że już im to zbrzydło. Irlandczyk miesiącami dochodził do siebie po złamaniu nogi w 2021 roku, a USADA nie zgodziła się dopuścić go do występu na specjalnych warunkach.

W końcu zdawało się, że już lada moment „The Notorious” zawita do oktagonu. Najpierw miał miejsce program TUF, potem po wielu miesiącach padło ogłoszenie o starciu McGregor vs. Chandler na UFC 303 i… Irlandczyk doznał kontuzji.

Dana White o sytuacji Conora McGregora

Nową walką wieczoru gali, która odbędzie się już 29 czerwca, zostało starcie Pereira vs. Prochazka 2. McGregor zabrawszy głos pisał o zmianie terminu starcia. Dana White w programie The Jim Rome Show stwierdził jednak, że… możemy już nie obejrzeć występu „The Notoriousa” w klatce.

Conor w lipcu skończy 36 lat. Ma tonę pieniędzy i nie mam pojęcia, co ludzie o takim statusie zamierzają, podobnie jest z Jonem Jonesem… Może zawalczy, a może nie, tak właśnie jest Conorem McGregorem. Jeśli chodzi o chłopaków, którzy osiągnęli pewien poziom, to nigdy niczego nie możesz być pewien.

To jak z końmi wyścigowymi. Im starsze, tym łatwiej o kontuzje. Łatwiej o kontuzje, urazy, problemy zdrowotne. Gdy są młodsi, chętniej wychodzą z kontuzjami, bo są głodni i bez pieniędzy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.