Clout MMA

Clout MMA ogłasza dodatkową walkę Adrian Cios vs Magical Jr! [WIDEO]

Organizacja Clout MMA ogłosiła zastępstwo za odwołany pojedynek. Nowe ogłoszenie bez wątpienia wywołało bardzo dużo kontrowersji.

Dzień przed galą media obiegła informacja, że Paweł „Scarface” Bomba jest ścigany listem gończym. Freak fighter wróci za kraty w celu odbycia reszty kary pozbawienia wolności. Sąd Okręgowy w Elblągu odwołał jego przerwę, na którą zezwolono ze względów zdrowotnych.

„Scarface” miał zmierzyć się z Dominikiem Pudzianowskim, jednak do pojedynku nie dojdzie. Federacja ogłosiła natomiast nowe zestawienie, czyli walkę Adriana Ciosa z „Magicalem Jr’em”. Starcie miało odbyć się już na ostatniej gali Prime Show MMA, jednak doszło do skandalu z udziałem pierwszego z zawodników.

Cios już w trakcie trwania gali zrezygnował z walki i nie wyszedł do klatki. Co ciekawe, wielu kibiców freak fightów liczyło na to, że nie dostanie on już nigdy więcej szansy na starcie. Clout MMA postanowiło jednak zakontraktować Ciosa, który przy okazji dzisiejszego ważenia stanął twarzą w twarz z rywalem:

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Saleta wybuchnął śmiechem po pytaniu o Najmana! "Nie można od tego uciec!" [WIDEO]

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.