Clout MMA

Clout MMA 2. Znamy kursy na walkę Najmana z Lizakowskim! Zaskakujący faworyt!

W sobotnie popołudnie potwierdzono kolejną walkę Clout MMA 2. Na październikowej karcie znalazło się starcie Najman vs Lizak! O ile różnica w masie jest potężna, to tego samego nie można powiedzieć o kursach bukmacherskich.

-> Galę Clout MMA 2 obstawisz wyłącznie w Fortunie

Jeszcze w tym tygodniu Clout MMA potwierdziła main event wydarzenia, do którego dojdzie 28 października w płockiej Orlen Arenie. W końcu doszło do porozumienia stron i kibice obejrzymy wyczekiwane starcie Załęcki vs Omielańczuk. Dziś zdradzono też kolejną walkę, która jest freak fightem „z krwi i kości”!

W Płocku dojdzie bowiem do pojedynku Marcina Najmana z Piotrem Lizakowskim. Obaj pojawili się też na pierwszym evencie federacji, który miał miejsce na początku sierpnia. Na ceremonii ważenia wnieśli odpowiednio: 110,6 kg „El Testosteron” oraz 66 kg „Lizak”. Z różnym też skutkiem zakończyli tamten wieczór. Były pięściarz przegrał main event w zaledwie 16 sekund, a podopieczny Mirosława Oknińskiego kapitalnie poddał Dominika Skowyrę.

Clout MMA 2. Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs „Lizak”

Co ciekawe w wywiadach po walce „Lizak” przyznał, że odczuł ciosy ważącego niewiele więcej rywala. Tym razem różnica kilogramów będzie o wiele pokaźniejsza, a mowa tu o co najmniej 20 kg! Co ciekawe zdaniem bukmachera eFortuna.pl… to jednak Lizakowski jest nieznacznym faworytem!

Sprawdź!  Sędzia mocno po odrzuceniu protestu Najmana! "Można było wyjść z twarzą..."

Ofertę na Clout MMA 2 znajdziecie wyłącznie w Fortunie. Jeśli macie ukończone 18 lat i nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej! Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA 2

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.