Clout MMA

Clout MMA 2: 17-letni brat Lexy zadebiutuje w klatce! Nowa walka dodana do karty

Clout MMA odsłoniła kolejną kartę przed październikową galą. W klatce dojdzie do starcia najmłodszych freak fighterów w historii. Zadebiutuje Marcel „Gawronek” Gawroński oraz brat współwłaścicielki organizacji – Toni Chaplin!

-> Odbierz bonusy na Clout MMA 2

Już 28 października w płockiej Orlen Arenie odbędzie się gala Clout MMA 2, na której nie zabraknie emocjonujących walk. W main evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Omielańczuk vs Załęcki, a wcześniej kibice zobaczą freakową wersję Dawida z Goliatem, czyli pojedynek „Lizak” vs Najman.

Pierwszy event Clout MMA zainteresował wiele tysięcy fanów, nie tylko sportów walki. W klatce pojawili się byli piłkarze, jak Tomasz Hajto, czy Błażej Augustyn oraz siatkarz Zbigniew Bartman. Na kolejną galę przygotowano kolejne wyjątkowe wydarzenie. Na zasadach semi-pro MMA zadebiutuje Toni Chaplin, brat Lexy. Jego oponentem będzie popularny TikToker Marcel „Gawronek” Gawroński.

Karta walk Clout MMA 2

Walka wieczoru:

  • Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki – boks w małych rękawicach/MMA po 2. faulach Denisa

Potwierdzone walki:

  • Marcin Najman vs Piotr Lizakowski
  • Bob „The Beast” Sapp vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Toni Chaplin vs Marcel „Gawronek” Gawroński – sempi-pro MMA
  • 1 na 10: „Boro” vs TBA
Sprawdź!  Denis Załęcki zawalczy z Wielkim Bu na Santa Clout! Znamy faworyta i zasady walki!

Clout MMA 2 – Kursy bukmacherskie

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna.

Już za samą rejestrację otrzymacie 20 zł, a za pierwszy depozyt – kolejne 10 zł. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

-> Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.