GROMDA

Chuligan Górnika Wałbrzych zmasakrował rywala na GROMDA 12! Narożnik poddał walkę w pierwszej rundzie!

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem w rozpisce poza turniejem znalazło się aż 6 extra fightów.

GROMDA 12 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem większe emocje niż turniej wzbudziły starcia dodatkowe. Wszystko ze względu na to, że polskich bijoków zestawiono z zawodnikami z zagranicy. Do GROMDY dołączyli m.in. fighterzy z Niemiec, Irlandii Północnej, Danii, czy Uzbekistanu.

Przede wszystkim kibice wyczekiwali debiutu Simona „The Savage” Henriksena. Zawodnik jest gwiazdą King Of The Streets, gdzie jego bilans to 5 zwycięstw bez żadnej porażki. Ma na swoim koncie brutalne i szybkie nokauty, gdyż potrafił ustrzelić rywali pierwszymi ciosami.

W rozpisce nie zabrakło również bijoków znanych kibicom GROMDY. Ponownie do akcji wkroczyli „Żołnierz”, „Reksio”, „Scarface”, czy „Arman”, który do gali przygotowywał się pod okiem byłego mistrza KSW Marcina „Różala” Różalskiego.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

RELACJA

RUNDA 1

“Problem” natychmiast wystartował z serią cepów! Kontruje Polak, “Bodzio” ratuje się klinczem. Ale świetnie Pacyniak, potężny podbródkowy! Atakuje nadal Irlandczk, nokdaunuje go Daniel. Coraz więcej ciosów “Bodzia” dochodzi wątroby i szczęki Weldona, który się wystrzelał i sędzia kończy walkę po rzuceniu ręcznika!

Sprawdź!  "Gleba" komentuje spięcie na face-to-face i typuje walkę "Don Diego" vs Vasyl: "Jakieś słowa zostały rzucone ze strony Kubiszyna. Vasyl wyjaśni to w ringu"

Oficjalny wynik: Daniel „BODZIO” Pacyniak wygrywa przez poddanie narożnika w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.