GROMDA

Były rywal Zadymy wraca do ringu! Domino zawalczy na GROMDA 16!

Już tylko kilka dni dzieli nas od GROMDA 16. Na gali powróci kilkoro dawno niewidzianych postaci, a w tym uczestnik jednego z pierwszych turniejów.

Kolejna gala GROMDA odbędzie się w najbliższy piątek, 1 marca. Tym razem w charakterystycznym ringu 4×4 m zobaczymy wyłącznie polsko-polskie starcia z udziałem charakternych bijoków. Pojawią się nowe twarze, które będą chciały udowodnić, że ich czas nadchodzi.

Podczas GROMDA 16 do akcji powróci wielu zawodników, których kibice oglądać mogli na poprzednich wydarzeniach. Są to m. in. Marcin „Wasyl” Wasilewski, Sebastian „Scarface” Skiermański, Jakub „Joker” Szmajda, czy Mariusz „Mario” Kruczek.

GROMDA 16: Domino wraca do gry!

Kolejną walkę na gołe pięści stoczy też Dominik Machlik. Popularny „Domino” to były zawodnik i prezes związku oraz trener rugby z Poznania. Kibice bacznie śledzący gale GROMDA mogą go pamiętać z gali z numerem 4. wówczas bijok z Wielkopolski przegrał z późniejszym zwycięzcą turnieju, Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim.

Na szacunek pracujesz całe swoje życie. Dlatego tak ważne jest żeby tego nie spier…olić jedną niepotrzebną akcją. Ze wsparciem legend rapu (PEJA, DJ DECKS), chuligańskiego świata (USZOL) oraz całej rodziny RUGBY. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. DOMINO wraca do gry!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.