MMA

Były mistrz KSW krytycznie o Oknińskim: „Jest definicją tego, jak osoby ze sportu dla wyświetleń robią z siebie błaznów”

Były mistrz KSW Artur Sowiński pojawił się na ważeniu przed galą The War 5 i miał okazję porozmawiać z dziennikarzami. W jednym z wywiadów uderzył w trenera Mirosława Oknińskiego.

Za nami ceremonia ważenia i losowania zawodników przed The War 5. Organizacja Denisa Załęckiego powraca z mocną galą, na której odbędzie się turniej oraz grupowy pojedynek 3vs3, w którym zawalczą Młode Gliwice i Jamniki. Całe wydarzenie komentować będzie były mistrz KSW.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Sowiński uderza w Oknińskiego

W rozmowie z TVreklama Sowiński został zapytany nie tylko o dzisiejszą galę, ale również o freak fighty, w tym pojedynek Michała Pasternaka z Piotrem Szeligą. Zdradził, co myśli na temat zachowania „Wampira”, który próbuje odnaleźć się w świecie freaków i stara się robić tak zwane dymy na wywiadach oraz bierze udział w humorystycznych nagraniach na kanale Ebe Ebe.

Sprawdź!  Różal reaguje! Jest wściekły po skandalicznym nagraniu z Popkiem! [WIDEO]

Skrytykował taką postawę, a także przyznał, że negatywny wpływ na zawodnika może mieć Mirosław Okniński. Jak wiemy, Sowiński nie przepada za trenerem Akademii Sportów Walki Wilanów i przyznał:

– Pasternak trenuje pod Mirkiem. Mirek jest typowym przykładem tego, co ja nazywam, że dla wyświetleń osoby sportu robią z siebie błaznów. Mirek to jest taka definicja. Wpływ Mirka na Michała podejrzewam, też ma wpływ na to, jak on się zachowuje. Żeby nie było, ja wiem, że każdy ma swoje życie i to są jego decyzje. Po prostu stwierdzam, że to jest słabe. Nie po to się osiągało pewne rzeczy, żeby się rozdrabniać. Nawet jeśli te pieniądze za walki freakowe i wyświetlenia są duże, to jest jeszcze coś takiego jak spojrzenie w lustro. Ja bym nie potrafił, gdybym robił takie rzeczy, dymy na siłę, obrażanie na siłę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.