KSW

Bukmacherzy wskazali faworyta! Znamy kursy na walkę Mamed Khalidov vs Scott Askham

Bukmacherzy wskazali faworyta trylogii, do której dojdzie na gali Colosseum II w czerwcu na Stadionie Narodowym, który może pomieścić blisko 60 tysięcy kibiców.

Nadchodząca gala zapowiada się naprawdę mocno. Zobaczymy m.in. starcie o pas pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Salahdinem Parnassem, walkę Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką, a w klatce wystąpią również Radosław Paczuski oraz Arkadiusz Wrzosek, których rywale nie zostali jeszcze ogłoszeni.

Bukmacherzy wskazali faworyta

W main evencie czeka na nas trzecia konfrontacja Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. Na ten moment każdy z zawodników ma po jednej wygranej, a po raz pierwszy zmierzyli się w 2019 roku. Wówczas na dystansie trzech rund lepszy okazał się Brytyjczyk, który wygrał po decyzji sędziów.

Rok później w rewanżu Mamed błyskawicznie rozprawił się z rywalem, którego znokautował fantastycznym kopnięciem z wyskoku. Pojedynek trwał zaledwie 36 sekund. Teraz trzecia walka wyłoni zwycięzcę tej rywalizacji, a bukmacherzy jako faworyta wskazują Khalidova.

W ostatnim czasie był bardziej aktywny i stoczył dwie walki. Przegrał z Roberto Soldiciem i pokonał Mariusza Pudzianowskiego. Brytyjczyk natomiast od porażki z Mamedem nie miał okazji wyjść do klatki, między innymi dlatego, że zmagał się z kontuzją. Co ciekawe, chciał najpierw stoczyć walkę na przetarcie, a dopiero później ponownie skonfrontować się z byłym rywalem.

Sprawdź!  (VIDEO) Okniński o walce wieczoru KSW 70: "Idą w freak fighty. Pudzianowski vs Materla to jest freak fight"

Kursy bukmacherskie na walkę Mamed Khalidov vs Scott Askham

Całą kartę walk i wszystkie inne gale KSW obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Dla nowych użytkowników przygotowano specjalne BONUSY!

Za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.