Clout MMAFAME MMA

Boxdel zmierzy się z Najmanem? To może być najdroższa walka w historii freaków!

Przed Marcinem Najmanem długo wyczekiwany pojedynek z Jackiem Murańskim. Nie wykluczone jednak, że kolejna walka będzie jeszcze większa.

„El Testosteron” powróci do klatki podczas gali Clout MMA 4. Zmierzy się z „Muranem” w walce na zasadach brudnego boksu, w którym dozwolone będą również uderzenia łokciami czy nawet głową. Kiedy próbowano doprowadzić do takiego zestawienia na High League, mówiło się o największej walce we freak fightach.

Teraz niestety emocje nieco opadły, zwłaszcza że konflikt nie jest już tak mocny, a także zawodnicy nie zaprezentowali się dobrze w kilku ostatnich starciach. Mimo to nadal wielu fanów wyczekuje starcia Najmana z Murańskim, które obstawisz wyłącznie w Fortunie.

Zakładając konto – TUTAJ – skorzystasz z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, możesz obstawić galę bez żadnego ryzyka! Bukmacher oferuje bowiem aż trzy zakłady do 100 złotych, które gwarantują ci zwrot środków w przypadku przegranej.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo Marcina Najmana2.06Fortuna
Zwycięstwo Jacka Murańskiego1.60Fortuna

Jak się okazuje, Clout MMA myśli już o kolejnej walce z udziałem Najmana. Federacja chciałaby zestawić go z „Boxdelem”. Panowie również są mocno skonfliktowani i wydaje się, że takie zestawienie byłoby jeszcze ciekawsze, niż pojedynek z Murańskim.

Sprawdź!  Najman wbija szpilkę w Pudzianowskiego! "To nie był żaden szczyt sportowy. Od jakiegoś czasu to szło w złym kierunku"

Włodarz FAME ujawnił, że konkurencyjna organizacja złożyła mu już propozycję. Jak się okazuje, może to być najdroższa walka w historii freak fightów. „Boxdel” przyznał, że ma szansę wynegocjować rekordową wypłatę:

– Rzeczywiście było takie spotkanie, gdzie został mi zaproponowany Marcin Najman. Tak bardzo dobra stawka, może rekordowa do ugrania, jeżeli chodzi o rekord. Zobaczymy. Zobaczymy, co będzie. Na ten moment skupiam się na „Don Kasjo”

Obstaw galę Clout MMA 4 bez ryzyka!

Przypominamy, że galę Clout MMA 4 możesz obstawić bez ryzyka. Wszystko za sprawą bonusu dla nowych użytkowników, który gwarantuje zwrot środków w przypadku przegranych trzech pierwszych zakładów. Zasady są bardzo proste:

  1. Załóż konto użytkownika w Fortunie– KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu i odbierz 20 PLN freebet oraz 10 PLN od wpłaty
  3. Obstaw kupon do 100 złotych. UWAGA, nie musi być to kupon SOLO, może znajdować się na nim kilka zdarzeń.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz wygraną! W przypadku przegranej pieniądze wracają na konto!
  5. Fortuna oferuje aż trzy pierwsze zakłady bez ryzyka! Wygrywasz albo pełna stawka wraca do Ciebie!
Sprawdź!  Stanowski skrytykował cenę książki Najmana! Autor odpowiada: "Bój się Boga! Mówisz to ty, co..." [VIDEO]

Tak powinien wyglądać przykładowy kupon, który chcesz obstawić bez ryzyka po zarejestrowaniu nowego konta:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.