FAME MMA

Boxdel rzuca wyzwanie Malikowi i od razu podbija stawkę! „Rezygnuję z całego zysku na rzecz…”

Włodarz FAME rzucił wyzwanie Malikowi Montanie. Proponuje mu pojedynek na wyczekiwanej przez kibiców dwudziestej gali.

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa już 20 edycja FAME. Federacja z całą pewnością przygotowuje coś naprawdę dużego dla swoich kibiców. Mówiło się o tym, że wydarzenie może mieć miejsce na Stadionie Narodowym, jednak Krzysztof Rozpara potwierdził, że gala odbędzie się 18 listopada w Arenie Gliwice.

„Boxdel” rzuca wyzwanie

Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów, ani planowanych pojedynków. Zapewne sporo zmieniło się po tym, jak High League zawiesiło działalność. Rozpara w ostatniej rozmowie z fansportu.pl zdradził też, że federacja rozmawia z nowymi zawodnikami, którzy mogą zasilić jej szeregi.

Pojedynek na FAME 20 chciałby stoczyć inny włodarz FAME „Boxdel”, który za pośrednictwem social mediów rzucił wyzwanie Malikowi Montanie. Raper od początku istnienia High League był twarzą federacji, więc starcie włodarzy cieszyłoby się dużym zainteresowaniem.

Szef FAME nie tylko zwrócił się do Malika z ofertą pojedynku, ale także od razu podbił stawkę:

Sprawdź!  (VIDEO) Boxdel zaatakowany w trakcie wyjścia do walki! Ostre słowa 40-letniego aktora! "Dostaniesz wpi***ol gru**sie! Je**ć patocelebrytów"

Malik Montana – FAME 20. Ja vs Ty. Rezygnuję z całego mojego zysku z tej gali na rzecz Ciebie. Wchodzisz?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.