FAME MMA

Borys Mańkowski o walce z Normanem Parke: „Wtedy chciał mu oderwać głowę, teraz wiem, że ta głowa jest dosyć twarda, więc…”

Borys Mańkowski już w październiku zadebiutuje w organizacji FAME MMA. Na kolejnej gali zmierzy się z Normanem Parke.

Zawodnicy w małych rękawicach do MMA zmierzą się w formule brudnego boksu. Pojedynek będzie trwał 15 minut bez podziału na rundy. Fighterzy zawalczą w takiej formule ze względu na kontuzję Borysa Mańkowskiego, która nie pozwala mu stoczyć pojedynku w MMA.

Podczas pierwszej konferencji Norman Parke próbował sprowokować swojego przeciwnika. Mańkowski zachował jednak spokój i nie zamierzał wdawać się z rywalem w potyczki słowne. W wywiadzie dla „Runda Pierwsza” przyznał:

Wiesz co, ciężko mnie prowokować, bo wiem, że on robi to po to, żeby się sprzedać i nie wpływa to na moje emocje. Nawet jeżeli będzie mnie obrażał. Kiedyś nie wiedziałem, co dokładnie ma na celu, a teraz wiedząc o tym, to tak nie bardzo. Patrzę, mówię dobra, niech sobie gada. Ja już gadać nie muszę i krzyczeć, bo to będzie sztuczne z moim zachowaniem. Czasami wolę pomilczeć, popatrzeć.

Mańkowski jest również przekonany, że tym razem starcie będzie wyglądało inaczej, niż pierwsza walka z Normanem. Zawodnicy walczyli już na KSW 47. Polak przegrał wówczas przez jednogłośną decyzję sędziów.

Sprawdź!  "Odrzucił, bo kolesiostwo sobie zrobił z KSW" - Don Kasjo krytykuje decyzję sędziego Piotra Jarosza

Teraz jestem troszeczkę innym zawodnikiem z trochę innym podejściem. Wtedy chciał mu oderwać głowę, teraz wiem, że ta głowa jest dosyć twarda, więc nie będę się tego starał zrobić w pierwszej minucie, mam na to minut 15. Więc mogę mu oderwać głowę, jednak troszeczkę później.

To raz, dwa nie ważę już tyle, ile ważyłem wtedy. Byłem spasioną świnią i będąc tak ciężkim, nie mogę utrzymać tak wysokiego tempa przez 15 minut. Teraz jestem szczypiorem, więc przez 15 minut mogę to robić.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Boxdel komentuje bójkę Ferrariego z trenerem Bonusa BGC: "Będziesz przez ludzi pamiętany jako wielki mistrz pokonany przez freaka z Fame MMA"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *