Clout MMA

Borek nie daje Najmanowi szans! Mocna odpowiedź „El Testosterona”

Marcin Najman postanowił odpowiedzieć na słowa Mateusza Borka. Dziennikarz nie dał freak fighterowi żadnych szans w najbliższej walce.

„El Testosteron” powróci do klatki przy okazji najbliższej gali Clout MMA. Czeka go ogromne wyzwanie, gdyż zmierzy się z byłym pięściarzem Andrzejem Fonfarą, który wygrał 30 z 36 zawodowych pojedynków. Mimo debiutu w formule MMA to właśnie Fonfara jest ogromnym faworytem.

Dodatkowe emocje zapewnia konflikt pomiędzy panami. Wszystko zaczęło się od programu Hejt Park w Kanale Sportowym, kiedy to Najman pojawił się w studio i dostał telefon od Fonfary. Teraz będą mieli okazję wyjaśnić wszystko w klace.

Na temat starcia wypowiedział się Mateusz Borek, który rozmawiał z kanałem Koloseum. Nie dał on szans Najmanowi i wskazał pewne zwycięstwo Fonfary:

– Nie. No co może Najman zrobić Fonfarze. Myślę, że Najman ma zdanie na każdy temat i wie wszystko najlepiej od geopolityki, przez sprawy społeczne po ocenianie dziennikarzy, zdolności biznesowe, pomysł na obchodzenie komorników. To jest sposób na życie Najmana. Ja nie zamierzam się na jego temat wypowiadać. Szkoda mi na to czasu.

– (…) Trudno mi racjonalnie analizować zachowania Najmana w walce, bo sam Najman nie wie, jak się zachowa w danej sytuacji. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby Fonfara miał tę walkę nawet nie tyle, co przegrać, ale wygrać po jakichś problemach.

„El Testosteron” nie mógł pozostawić tego bez odpowiedzi. Na swoich social mediach zamieścił nagranie, w którym zareagował na słowa Borka:

Sprawdź!  Trener Okniński OSTRO komentuje atak na zawodniczkę! "Poziom szamba i zbydlęcenia"

– Najpierw przez pół wywiadu pieprzy na mój temat, a potem mówi, że nie będzie się na mój temat wypowiadał. Twierdzi, że żadnych szans nie mam z Fonfarą. No to się ku**a zdziwisz. I na koniec. Twierdzisz, że szanujesz każdego, kto wychodzi do klatki. Ty się słyszysz? Naprawdę? Ode mnie dwa metry w bok.

Najman jest na tyle pewny wygranej, że w jednym z kolejnych wpisów dodał również, że jego rywal po walce na Clout MMA skończy ze złamaną szczęką.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.