UFC

Błachowicz wycofał się z UFC 297? Rakić ostro skomentował doniesienia!

Niepokojące wieści docierają do nas z obozu Aleksandara Rakicia. Serb z austriackim paszportem stwierdził, że Jan Błachowicz wycofał się z pojedynku!

Po utracie tytułu „Cieszyński Książę” stoczył trzy starcia. Najpierw zmierzył się z Aleksandarem Rakiciem, a pojedynek zakończył się kontuzją rywala. Następnie w walce o pas doszło do remisu z Magomedem Ankalaevem. Ostatni razem oglądaliśmy Polaka w akcji na UFC 291, kiedy to przegrał po niejednogłośnej decyzji z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej, Alexem Pereirą.

[ADS id=’76655′]

Przed kilkoma tygodniami poinformowano, iż dojdzie do rewanżu Błachowicz vs Rakić. Ten pojedynek zaplanowany został na galę UFC 297, podczas której do pierwszej obrony pasa wagi średniej przystąpi Sean Strickland.

Niestety do walki Polaka prawdopodobnie nie dojdzie. Pochodzący z Serbii Austriak zamieścił na portalu X wpis, z którego jasno wynika, że Błachowicz miał wycofać się z powodu kontuzji.

Nie przegrasz rewanżu, jak znów się z niego wycofasz. Legendarne p…dolenie. Sprawdźmy, czy Samuraj ma jaja, by zastąpić Jana 20 stycznia – napisał „Rocket” wyzywając Prochazkę i oznaczając matchmakera Micka Maynarda oraz szefa UFC Danę White’a.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.