UFC

Błachowicz ponownie underdogiem! Komentuje kursy bukmacherskie: „Byłem faworytem przegrywałem, byłem underdogiem wygrywałem”

Do oktagonu powraca „Cieszyński Książę”, który na gali w Las Vegas stanie do pojedynku z Aleksandarem Rakiciem, zajmującym trzecie miejsce w top 15 kategorii półciężkiej.

To dla Polaka bardzo ważne starcie, gdyż jak zapowiedział, zamierza odzyskać mistrzowski tytuł i wrócić na tron UFC. „Cieszyński Książę” to zawodnik, który wielokrotnie był stawiany w roli underdoga i przez wielu skazywany na porażkę.

Tak było m.in. przy okazji starcia o pas z Dominickiem Reyesem, którego znokautował w drugiej rundzie oraz w przypadku pierwszej obrony tytułu. Polak zmierzył się z niepokonanym Israelem Adesanyą i zwyciężył po decyzji sędziów.

W ostatnim pojedynku Jan Błachowicz był w końcu faworytem i tym razem niestety poniósł porażkę. Został poddany przez Glovera Teixeirę, który odebrał Polakowi mistrzowski tytuł.

Jan Błachowicz o kursach bukmacherskich

W ostatnim wywiadzie dla Polsat Sport były mistrz został zapytany o kursy bukmacherskie. Przyznał, że nie mają one dla niego większego znaczenia, bo kiedy zamykają się drzwi oktagonu, szanse się wyrównują.

– Jak byłem faworytem, przegrywałem. Byłem underdogiem, wygrywałem. Dla nas dla zawodników to nie ma żadnego znaczenia. Tak jak powiedziałem, byłem underdogiem, wygrywałem, byłem faworytem, przegrywałem.

To jest dla ludzi, dla bukmacherów, żeby mogli układać kursy, spekulować. W momencie, gdy drzwi oktagonu się zamykają, jest tylko dwóch zawodników i kto odrobił lepiej zadanie domowe. Dla mnie zawsze jest pół na pół.

Tym razem „Cieszyński Książę” ponownie wyjdzie do klatki w roli niewielkiego underdoga. Jego pojedynek, jaki i całą kartę walk UFC obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS.

Sprawdź!  Joanna Jędrzejczyk na treningu z Mateuszem Gamrotem: "Robota mocno zrobiona. Każdy kto czeka na powrót JJ niech wie, że ona nie próżnuje"

Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA GALĘ UFC

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.