KSW

Bez szans na rewanż Pudzianowski vs Kołecki. Dyrektor KSW ostro o słowach trenera Oknińskiego! : „Niech jego pomysły lepiej zostaną na Facebooku i…”

Dyrektor sportowy KSW zabrał głos w sprawie potencjalnego rewanżu Szymona Kołeckiego z Mariuszem Pudzianowskim. Nie pozostawił żadnych złudzeń co do takiego zestawienia.

Pudzianowski na ostatniej galii KSW 64 stoczył trzeci pojedynek w tym roku. Zmierzył się z Serigne Ousmanem Dią znanym jako „Bombardier”. Na znokautowanie debiutującego w Polsce Senegalczyka potrzebował zaledwie 18 sekund.

Po zwycięstwie pojawiło się wiele ciekawych ofert. Między innymi mistrzowie KSW zgłosili chęć walki z byłym strongmanem. Głos zabrał również trener Mirosław Okniński, który zaproponował rewanżowy pojedynek z Szymonem Kołeckim.

Gratulacje dla Pudziana piękne KO teraz na pewno dojdzie do rewanżu Pudzian vs Kołecki
Wtedy Pudzian nie przegrał tylko kontuzja była.
Namówić Koleckiego żeby zgodził się na walkę.
Pudzian zrobił postęp
– napisał na Facebooku Okniński.

Zwodnicy po raz pierwszy zmierzyli się w 2019 roku na KSW 47. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie z powodu kontuzji Pudzianowskiego. Były strongman zerwał mięsień dwugłowy uda, przez co nie był w stanie kontynuować starcia.

Sprawdź!  Wielkie problemy Tomasza Romanowskiego przed KSW 72! "Czas powiedzieć sobie stop..."

O potencjalną walkę został zapytany Wojsław Rysiewski, który jest dyrektorem sportowym KSW. W programie „Klatka po klatce” stwierdził, że lepiej będzie, jak pomysły trenera Oknińskiego nie będą wychodzić poza jego Facebooka.

Ja myślę, że wolałbym nie komentować pomysłów trenera Oknińskiego. Niech one zostaną zachowane na jego wall’u na Facebooku i nie wychodzą poza tę przestrzeń – odpowiedział Rysiewski, po czym potwierdził, że organizacja nie planuje takiego pojedynku.

WIELKA GALA UFC 267

Już w sobotę 30 października odbędzie się gala UFC 267, na której zawalczy Michał OleksiejczukMarcin Tybura i mistrz wagi półciężkiej Jan BłachowiczPoczątek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Oglądaj UFC 267 <

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Phil de Fries nadal niepokonany w KSW! Poddaje Szymona Bajora!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.