GROMDA

„Batman” wygrywa krwawą walkę na GROMDA 9! Awansuje do półfinału turnieju

To już dziewiąta edycja GROMDY. Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem poza turniejem i superfightami na karcie walk znalazło się także starcie o pas i wielki finał.

Tradycyjnie, jak na poprzednich galach również i tym razem w turnieju wzięło udział 8 zawodników. Wśród nich znaleźli się tacy zawodnicy jak „Hose”, „Arman”, „Batman”, „Ryba”, „Reksio”, „Rhino”, „Łapa”, czy „Kowal”. Część fighterów walczyła już na poprzednich galach, dla pozostałych jest to debiut w nowej formule.

Jeśli chodzi o dodatkowe extra fighty „Lodówa” został zestawiony z „Małpą”, „Korcu” z „Diabełkiem” a „Góral” z debiutującym „Remim”. W ostatnim zestawienie dodatkowe emocje dostarczyło spotkanie face-to-face podczas ceremonii ważenia, kiedy to Gruchała nie podał ręki swojemu przeciwnikowi. Wyjaśnił później, że ten złamał pewne zasady.

GROMDA 9 to historyczne wydarzenie, gdyż w stawce pojedynku „Balboa” vs „The hand of” znalazł się pierwszy mistrzowski pas federacji. Dodatkowo kartę walk zamknął wielki finał pomiędzy ulubieńcem kibiców „Goatem” i „Mario”. Co ciekawe, obaj zawodnicy aby awansować do tego etapu w ostatnich pojedynkach musieli pokonać „Huntera”.

Sprawdź!  "Łazar" o "Don Diego" przed GROMDA 10: "Dużo ludzi nie potrafi opanować emocji. On wykorzystuje wszystko, co trzeba"

-> OGLĄDAJ GROMDA 9 NA ŻYWO

RELACJA

Runda 1: 

Nowicki poszedł ostro do przodu trafiając rywala. Obaj poszli na mocne wymiany. Nowicki po jednym z ciosów padł na deski, ale szybko wstał.  Rybicki był widocznie celniejszy i trafił wiele świetnych ciosów choć nie robiło to dużego wrażenia na rywalu

Runda 2:

Ryba kąsał rywala świetnymi prostymi, Następnie zasypał on przeciwnika pod linami. Nowicki był bezradny, ale dobrze pracował podbródkami. Ryba zepchnął przeciwnika na liny wchodząc w wymianę, z której lepiej wyszedł Batman. Po jednej z kolejnych wymian Nowicki trafił piekielnym ciosem podbródkowym posłał Rybickiego na deski, z których Ryba nie był wstanie już wstać.

Łukasz „Batman” Nowicki pokonał przez KO w 2. rundzie Pawła „Rybę” Rybickiego

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.