KSW

Bartosiński z nowym rywalem na XTB KSW 94?! Organizacja reaguje na doniesienia!

Już tylko kilka dni dzieli nas od gali XTB KSW 94, gdzie w walce wieczoru dojdzie ma wystąpić Adrian Bartosiński. W ostatnich dniach pojawiły się niepokojące doniesienia co do jego rywala.

Popularny „Bartos” w najbliższą sobotę 11 maja w ERGO Arenie zawalczy w main evencie XTB KSW 94. Bartosiński miał zmierzyć się w głośnym rewanżu z Andrzejem Grzebykiem, z którym zdecydowanie mu nie po drodze. Choć obaj należą do grupy Artnox, to panowie podgryzają się w wywiadach i social mediach. Najbliższym przykładem jest oczywiście wypowiedź mistrza kategorii półśredniej.

Niestety wiele wskazuje na to, że do walki Bartosiński vs. Grzebyk nie dojdzie. Informację przekazał jeden z branżowych portali, a na rewelacje zareagowała też organizacja.

Galę XTB KSW 94 obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Sprawdź!  Mamed o Pudzianowskim przed KSW 77: "On jest nienormalny, będzie do 60-tki walczył. Motywuje mnie"

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Arkadiusz Wrzosek – Artur Szpilka1.27 – 3.80Fortuna
Robert Ruchała – Patryk Kaczmarczyk1.53 – 2.52Fortuna

Bartosiński z nowym rywalem na XTB KSW 94?

Jak podał portal InTheCagePL, Andrzej Grzebyk miał doznać kontuzji, przez którą nie był w stanie wyjść do walki w ERGO Arenie. Choć anonimowe źródło nie potwierdziło tego w stu procentach, nowym przeciwnikiem Adriana Bartosińskiego ma zostać Igor Michaliszyn.

W niedzielę w końcu głos w tej sprawie zabrało samo KSW. W social mediach największej polskiej organizacji MMA pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym niczego nie potwierdzono, ale też niczego nie zanegowano:

W odpowiedzi na pojawiające się w sieci spekulacje na temat walki wieczoru gali XTB KSW 94, pragniemy poinformować, że wszelkie informacje na ten temat zostaną podane podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Złotych Tarasach – czytamy we wpisie KSW na portalu X (dawniej Twitter). Wspomniana konferencja odbędzie się dziś o godzinie 18:00.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.