FAME MMA

Bandura sprawi niespodziankę? Szymański typuje main event FAME 21 [WIDEO]

Zawodnik KSW Roman Szymański zabrał głos w sprawie main eventu gali FAME 21. Przyznał, że freak fighter ma szansę zaskoczyć w walce z legendą polskiego boksu.

18 maja w federacji FAME zadebiutuje Tomasz Adamek. Pięściarz stoczy pojedynek z Patrykiem Bandurskim, którego miażdży pod względem doświadczenia oraz umiejętności. „Góral” jednak ma 47 lat i długa przerwa mocno wpłynęła na jego formę, co widzieliśmy w starciu z Mamedem Khalidovem.

Coraz częściej pojawia się opinia, że „Bandura” ma szansę sprawić niespodziankę. Tym razem w rozmowie z FANSPORTU TV głos zabrał walczący w KSW Roman Szymański. Jak się okazuje, panowie znają się bardzo dobrze, gdyż chodzi do jednej klasy.

Szymański uważa, że po tym, co ostatnio pokazał Adamek, jego rywal jest w stanie mu zagrozić. Podkreślił, że Bandurski przez całe życie miał styczność ze sportem oraz ma charakter, co zapewne pokaże w klatce:

– Jeśli chodzi o ten pojedynek ja bym Bandury nie skreślał… tym bardziej po tym co ostatnio pokazał Tomasz Adamek z Mamedem Khalidovem. Jakby wiesz, gdyby to było pięć lat temu to ani jednej sekundy bym się nie zastanawiał, tylko bym ci powiedział, że fajnie że Bandura zawalczy no i tyle. Teraz zapaliła mi się taka lampka.

Po pierwsze wiem, że Bandura jest całe życie sportowcem i to nie jest tak, że on jest youtuberem, to znaczy jest, ale nie tak że przeszedł z youtube’a do freak fightów. Tylko on całe życie miał styczność z tymi sportami, takimi kontaktowymi. No i to jest gość, który się nie boi, ma charakter, kiedy trzeba to zapiernicza, a kiedy nie trzeba to też sobie pofolguje. Myślę, że na tym etapie życia, kariery Tomka Adamka, zwał jak zwał, Bandura ma szansę go ugryźć lekko.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.