FEN

Awantura na ceremonii ważenia przed FEN 34! Jack Frost zaatakował Jacka Murańskiego! [WIDEO]

Za nami ważenie przed piątkową galą FEN 34, na której swój pojedynek stoczy Mateusz Murański i Epic Cheat Meal. Debiut zawodnika FAME MMA i obecność Jacka Murańskiego doprowadziła do sporych kontrowersji.

Zaczęło się od konferencji, na której ogłoszono, że podopieczny Mirosława Oknińskiego nie zawalczy z Jack Frostem, a zmierzy się z Mateuszem Murańskim, co mocno nie spodobało się trenerowi, który o zmianie rywala dowiedział się kilka dni przed galą.

Całą sytuację skomentował w ostrych słowach, a w odpowiedzi dopiero po konferencji prezes FEN Paweł Jóźwiak przyznał, że jest wściekły na trenera, gdyż ten przekroczył granicę i prawdopodobnie będzie musiał z nim porozmawiać o całej sytuacji.

To jednak nie wszystko, na oficjalnym ważeniu przed FEN 34 zamiast Mateusza zjawił się jego ojciec, który wszedł na wagę. Później doszło do awantury, pomiędzy Jackiem Murańskim a zawodnikiem, którego zastąpił jego syn.

Na nagraniach, które trafiły do sieci, widzimy, jak Jack Frost atakuje Jacka, po czym dochodzi do szarpaniny. Zainterweniowali zarówno ochroniarze, jak i prezes organizacji, jednak ani Jack Frost, ani Murański nie odpuszczali.

Sprawdź!  FEN: Kacper Formela zmierzy się z Damianem Frankiewiczem!

– Udzielałem wywiadu i ten wjechał we mnie z partyzanta. Gdybym ja odwrócił głowę… On jechał na tarana, jakbym ja odwrócił głowę ułamek sekundy wcześniej, to bym go załadował na punkt, ale ja byłem tak skonsternowany, przecież jesteśmy w Hiltonie, warunki obowiązują. Zupełnie się nie spodziewałem. Gdzieś tam się starliśmy, ochrona weszła, ale no chciałem go wyjaśnić – powiedział po walce Jacek Murański w rozmowie z MMA Rocks.

Źródło: YouTube FightsportPL / Sportowe Fakty

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *