KSW

Artur Szpilka skazywany na porażkę! Jest coraz większym underdogiem!

Artur Szpilka coraz większym underdogiem. Wygląda na to, że kibice i bukmacherzy spodziewają się porażki popularnego pięściarza z Wieliczki.

„Szpila” już w czerwcu zadebiutuje w formule MMA i organizacji KSW. Nie będzie jednak walczył z pełnoprawnym zawodnikiem mieszanych sztuk walki, a innym pięściarzem. 18 czerwca stoczy rewanż z Siergiejem Radczenko. Po raz pierwszy walczył z nim w 2020 roku i wygrał po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziów.

Według znacznej większości w górę powędrować powinna ręka Ukraińca. W sieci można znaleźć wiele komentarzy dotyczących rewanżu i duża część kibiców faworyzuje właśnie Radczenkę. Fighter będzie miał między innymi przewagę doświadczenia. W MMA stoczył już 3 pojedynki i dwukrotnie zwyciężył przez TKO.

Swoje mocne strony ma także Artur Szpilka. Według doniesień z klubu WCA pięściarz ma dobrze radzić sobie z wysokimi kopnięciami, którymi być może zaskoczy podczas debiutu.

Kursy bukmacherskie na walkę Szpilka vs Radczenko

Początkowo kursy na walkę były wyrównanie i wynosiły po 1.90 za zwycięstwo obu zawodników. Jak jednak można było się spodziewać szybko uległy zmianie. Już kolejnego dnia po ogłoszeniu walki kurs na wygraną Szpilki wzrósł do 2.00, aktualnie jest to już 2.10, jednak do klatki wejdzie zapewne jako jeszcze większy underdog.

Sprawdź!  (VIDEO) Ostatnie spojrzenia przed KSW 76 wymienione! Wszyscy zawodnicy w limicie wagowym

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.